موسوی: حقوق بشر صرفا ابزاری در خدمت امیال شیطانی آمریکا است

سخنگوی وزارت خارجه حقوق بشر را صرفا ابزاری در خدمت امیال شیطانی آمریکا خواند و گفت: همین منطق است که مدت‌هاست آمریکا را به متحدی برای دیکتاتورها، قصابان و افراط گرایان تبدیل کرده است.

به گزارش خبرآنلاین، سید عباس موسوی در توئیترش نوشت: همانطور که از سوی فردی که دستورکار جنگ طلبان ضدایرانی آمریکا را پیش می‌برد عنوان شده، از دید ایالات متحده، حقوق بشر صرفا ابزاری در خدمت امیال شیطانی آمریکاست و نه یک نگرانی صادقانه. همین منطق است که مدت‌هاست ایالات متحده را به متحدی برای «دیکتاتورها، قصابان و افراط گرایان» تبدیل کرده است.

گفتنی است، برایان هوک نماینده آمریکا در امور ایران در اظهاراتی عنوان کرده بود که باید از حقوق بشر به عنوان یک اهرم فشار استفاده کرد و به متحدان سخت نگرفت.

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران نیز روز یکشنبه در هفته حقوق بشر آمریکایی در صفحه توئیترش به حمایت‌های آمریکا و اروپا از گروهک تروریستی منافقین پرداخت و در این توئیت منافقین فرقه ترور و وحشت» خوانده و عنوان شده است: اروپا خانه این موجودیت یاغی و پول مالیات دهندگان آمریکایی تامین کننده قساوت‌های این گروهک فاسد است. هر دو (آمریکا و اروپا) در کشتار ایرانیان بیگناه توسط منافقین دست دارند.

311311

کد خبر 1405585

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =