اجرای طرح ذبح ٥٠ قربانی توسط کانون‌های مساجد با مشارکت برنامه سمت خدا در استان چهارمحال و بختیاری

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح «از قربان تا غدیر» در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: طرح ذبح ۵۰ قربانی در دهه امامت و ولایت با همکاری خیرین و مشارکت برنامه سمت خدا به ارزش ریالی یک میلیارد ریال اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، محمدرضا مظاهری ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: برنامه‌های متنوعی در راستای طرح «از قربان تا غدیر» در سطح کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود.
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در این طرح که به مناسبت دهه امامت و ولایت صورت می‌گیرد ۵۰ ذبح قربانی با مشارکت برنامه سمت خدا در کانون‌های فرهنگی هنری اجرا می‌شود.
وی ابراز کرد: طرح ذبح ۵۰ قربانی در دهه امامت و ولایت با همکاری خیرین و مشارکت برنامه سمت خدا به ارزش ریالی یک میلیارد ریال اجرا می‌شود که ۵۰ درصد مبلغ این طرح توسط کانون‌های فرهنگی هنری مجری و ۵۰ درصد نیز توسط برنامه سمت خدا تأمین می‌شود.
 مظاهری با اشاره به اینکه تاکنون سه مرحله از اجرای طرح نذر قربانی توسط کانون‌های فرهنگی هنری مساجد انجام شده است افزود: مرحله چهارم طرح نذر قربانی در دهه امامت و ولایت در ۵۰ کانون فرهنگی هنری مساجد استان اجرا می‌شود.
 مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این اقدام ستاد در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مبنی بر مواسات و همدلی در ایام شیوع ویروس کرونا و همچنین اعیاد قربان و غدیر و دهه امامت و ولایت انجام می‌شود.   
وی اذعان داشت: توزیع گوشت‌های قربانی توسط کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان در ۵۰ نقطه استان در شهرها و روستاها بین خانواده نیازمندانی که با توجه به شیوع ویروس کرونا مشکلات معیشتی پیدا کرده‌اند، انجام می‌شود.

46

کد خبر 1416959

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =