بام ایران رتبه اول کشوری «قرآن و عترت» در اولین رویداد ملی فهما را کسب کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: در اولین رویداد ملی فهما که سال گذشته برگزار شد هشت شاخص برای رقابت بین استان‌ها در نظر گرفته که چهارمحال و بختیاری در رشته «قرآن و عترت» حائز رتبه اول کشوری شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری،  ابراهیم شریفی ضمن اعلام این خبر افزود: قرآن و عترت، ارتقای فعالیت‌های هنری، خلاقیت و نوآوری، غنی‌سازی اوقات فراغت، جذب و شبکه‌سازی، پاسداشت مناسبت‌های مذهبی و انقلابی، توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی و فضای مجازی و رسانه، هشت شاخص در نظر گرفته شده جهت رقابت بین استان‌ها در اولین رویداد ملی فهما بود.
وی در ادامه ضمن تقدیر از مدیر و کارکنان ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری استان ابراز کرد: کسب رتبه اول کشوری چهارمحال و بختیاری در شاخص «قرآن و عترت» در اولین رویداد ملی فهما بر اساس رأی هیئت داوران صورت گرفته است.
شریفی در ادامه گفت: این افتخار و موفقیت ارزشمند به دست آمده، مرهون تلاش مدیران و اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاران در ادارات شهرستان‌ها در برگزاری برنامه‌ها و فعالیت‌های متنوع از لحاظ کمی و کیفی در حوزه قرآن و عترت و بروز آن اقدامات انجام شده در سامانه بچه‌های مسجد در اولین رویداد ملی فهما است.

46

کد خبر 1418682

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =