ویژه برنامه‌های بزرگداشت شهید باهنر در استان کرمان اعلام شد

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان از برگزاری ویژه برنامه‌های بزرگداشت شهید باهنر در استان کرمان در هفته دولت خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان : حسین انجم‌شعاع مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان، به مناسبت روز خبرنگار در گفت‌وگو با خبرنگاران این خبرگزاری با اشاره به اینکه ویژه برنامه شهید باهنر در کرمان برگزار می‌شود اظهار داشت: حدود دو ماه است که ستاد برگزاری این ویژه برنامه در استان تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش در جلسات دعوت شده و نظرات آنها برای برگزاری هر چه بهتر این ویژه برنامه گرفته شده است گفت: سعی داریم با استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها و مدارس شخصیت شهید باهنر به نسل جوان جامعه معرفی شود.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان ادامه داد: در این ویژه برنامه از افرادی که از بعد از شهادت شهید باهنر فعالیتی از چاپ کتاب و مقاله و یا هر برنامه شاخصی در رابطه با شهید باهنر انجام دادند تجلیل می‌شود.

وی با بیان اینکه ویژه برنامه شهید باهنر در سالن بزرگ خواجه نصیر دانشگاه فرهنگیان کرمان برگزار می‌شود گفت: بازدید دانش‌آموزان از موزه شهید باهنر در ایام شهادت شهید باهنر و هفته دولت از دیگر برنامه‌های بزرگداشت شهید باهنر در استان کرمان است و در این بازدید برنامه‌های فرهنگی برای آنها اجرا شود.

انجم‌شعاع با اشاره به اینکه تولید سرود با موضوع شهید باهنر توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در حال انجام است افزود: این سرود در ویژه برنامه شهید باهنر در کرمان اجرای عمومی می‌شود.

وی ادامه داد: به دنبال آن هستیم تا ویژه برنامه شهید باهنر در کرمان کاربردی باشد تا از این ویژه برنامه مطالب جدیدی از این شخصیت برجسته انقلابی بیرون آید و زمینه‌ای برای برنامه‌های بعدی شود.

48

کد خبر 1421300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =