پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به مناسبت یک شهریورماه روز پزشک

امسال سالروز ولادت حکیم و طبیب و پزشک بزرگ‌ ایرانی ابوعلی سینا و روز پزشک و هفته سلامت را در حالی گرامی می داریم که شاهد ایثار و فداکاری بی نظیر جامعه پزشکی و مدافعان سلامت از گروه های مختلف در جبهه مقابله سخت و جانفرسا با ‌ویروس و بیماری خبیث کرونا و کووید۱۹ هستیم.

  به گزارش خبرآنلاین از سازمان منطقه آزاد اروند، متن پیام بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
امسال سالروز ولادت حکیم و طبیب و پزشک بزرگ‌ ایرانی ابوعلی سینا و روز پزشک و هفته سلامت را در حالی گرامی می داریم که شاهد ایثار و فداکاری بی نظیر جامعه پزشکی و مدافعان سلامت از گروه های مختلف در جبهه مقابله سخت و جانفرسا با ‌ویروس و بیماری خبیث کرونا و کووید۱۹ هستیم. شاید هیچ زمانی اهمیت، شأن و جایگاه خانواده پزشکان و سلامت کشورمان مانند الان از سوی جامعه و افکار عمومی احساس نشده است، به نحوی که همه اقشار ملت از بالاترین رده ی آن، مقام معظم رهبری مدظله العالی و ریاست جمهوری تا تک تک شهروندان ایرانی خود را مدیون و قدردان تلاش های سخت کوشانه این عزیزان برای حفظ سلامت مردم می دانند.
اینجانب به نوبه خود با تکریم و بزرگداشت این روز و هفته سلامت همچنین سپاسگزاری از جامعه پزشکی و سلامت کشور با اعلام حمایت از تلاش های ارزنده آنان، از مردم بزرگوار این خطه ایمان و ایثار دعوت می نمایم که با رعایت دستورالعمل های سلامت، این زحمت‌کشان عرصه سلامت و درمان را یاری و حمایت نمایند. باشد که در پرتو جهاد شبانه روزی این عزیزان، پرچم سفید سلامت ملی را در کنار پرچم سرخ حسینی و پرچم سه رنگ ایران اسلامی به اهتزاز در آوریم.
اسمعیل زمانی/ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند
46
کد خبر 1424471

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =