۲۵۴ طرح گازرسانی در هفته دولت در فارس افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز فارس گفت: در هفته دولت ۲۵۴ طرح گازرسانی با ۲۳۷ میلیارد تومان اعتبار در نقاط مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرآنلاین از شیراز :غلامعباس حسینی با بیان اینکه در هفته دولت ۲۵۴ طرح گازرسانی با ۲۳۷ میلیارد تومان اعتبار در نقاط مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار داشت: این طرح‌ها شامل گازرسانی به شهر چاهورز لامرد، ۱۱۸ روستا و ۱۳۵ واحد صنعتی و تولیدی استان فارس است.

وی افزود: با بهره‌برداری از این طرح‌ها و نصب ۱۰ هزار و ۱۵۰ علمک گاز علاوه بر بهره‌مندی ۱۹ هزار و ۶۰۰ خانوار فارسی از نعمت گاز طبیعی، گامی بلند در جهت ارائه خدمات متوازن گازرسانی، توسعه صنایع فارس و جهش تولید و اشتغال برداشته خواهد شد. 

‌مدیرعامل شرکت ملی گاز استان فارس درباره ۱۱۸ روستایی که در هفته دولت به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل خواهند شد، توضیح داد: این روستاها در شهرستان‌های نی‌ریز، جهرم، زرقان، لامرد، ممسنی، رستم، مرودشت، سروستان، کازرون، کوار و اقلید قرار دارند و با تکمیل گازرسانی به آنها ضریب نفوذ گازرسانی روستایی در فارس به ۸۸.۲ درصد می‌رسد.

حسینی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۰۲ شهر به همراه ۲۱۱۶ روستا در استان فارس گازرسانی شده که از یک میلیون و ۵۳۱ هزار مشترک گاز طبیعی در استان بالغ بر ۶۰ درصد در دوره دولت تدبیر و امید مشترک گاز طبیعی شده‌اند.

46

کد خبر 1424585

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =