تحریم‌های دشمنان مانع توسعه اقتصادی نمی‌شود

استاندار قزوین گفت: کشور ایران از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بسیار زیادی در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف برخوردار است و تحریم‌های دشمنان مانع توسعه اقتصادی آن نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین با اشاره به فرارسیدن هفته دولت و افتتاح ۴۵۷طرح عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در استان، افزود: اگرچه تحریم‌های استبکار جهانی، اقتصاد ایران را دچار چالش کرده اما ظرفیت‌های اقتصادی کشور به قدری زیاد است که اجازه نمی‌دهد تحریم‌ها جلوی توسعه اقتصادی و فعالیت‌های عمرانی کشور را بگیرد.
استاندار قزوین افزود: امروزه با توجه به دسیسه‌های دشمنان، مدیران و مردم همه و همه برای خدمتگذاری شایسته‌تر دست به دست هم داده‌اند و امروز شاهد هستیم در هفته دولت علیرغم تمامی مشکلاتی که دشمنان پیش روی دولت گذاشته‌اند، طرح‌های متعدد و بزرگ اقتصادی در کشور افتتاح می‌شود.
او اضافه کرد: این موضوع، پیامی برای دشمنان دارد که راه و مسیر خود را اصلاح کنند چون ملت ایران تحت فشار، تن به هیچ سازشی نمی‌دهد.
استاندار قزوین افزود: ملت ایران، ملتی بزرگ و تاریخی هستند و تاریخ و تمدن آنها از بسیاری کشورهایی که امروز در جهان نقش ایفا می‌کنند بیشتر و بزرگتر است بنابراین از چنین ملتی نباید انتظار داشته باشند ارزش‌ها، فرهنگ و تاریخ خود را زیر پا بگذارند.
جمالی پور بیان کرد: ملت ایران، روی پای خود ایستاده‌اند و ظرفیت‌های خود را به خوبی می‌شناسند و افتتاح این پروژه‌ها نشان از قدرت، عزت و مقاومت مردم ایران دارد.
او در خصوص طرح گشایش اقتصادی دولت، افزود: همواره دولت، مسئولیت مدیریت اقتصاد کشور را بر عهده دارد و  باید طرح‌هایی را پیش بینی کند که به اقتصاد کشور و مردم کمک کند.
جمالی پور اضافه کرد: این طرح‌ در راستای مدیریت اقتصاد کشور و فراهم کردن ظرفیت‌های جدید برای فعالیت‌های اقتصادی مردم به مرحله اجرا درآمده است.
استاندار قزوین افزود: ما هرسال و هر شش‌ماه شاهد هستیم که دولت، طرح‌هایی را با نگاه کارشناسی در جامعه رقم می‌زند تا برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گام برداشته باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: طرح گشایش اقتصادی دولت نیز از جمله طرح‌هایی است که به مردم برای تغییر شرایط اقتصادی کمک می کند.
در هفته دولت امسال ۴۵۷طرح عمرانی، خدماتی، اقتصادی و فرهنگی در استان قزوین با ۸۶۲میلیارد و ۱۲۰میلیون تومان اعتبار و اشتغالزایی برای ۶هزار و ۴۳۲نفر به بهره برداری می‌رسد.

48

کد خبر 1424820

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =