مسئولان برای رفع مشکلات معلمان برنامه ریزی کنند

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با تاکید بر رفع گلایه های معلمان گفت: مسئولان برای رفع مشکلات معلمان برنامه ریزی کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ محمدصالح جوکار در دیدار با رئیس دانشگاه فرهنگیان استان یزد با اشاره به اینکه آموزش و پرورش در جامعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است اظهار داشت: آموزش و پرورش باید دارای برنامه دقیق و منظم باشد و برای آن هزینه کرد.
وی تصریح کرد: قطعا هزینه برای آموزش و پرورش جزو سرمایه های آینده ما محسوب می شود و محصول نهایی آن افرادی هستند که قرار است مدیریت آینده کشور را برعهده داشته باشند.
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در آموزش و پرورش هم معلم یکی از مهمترین ارکان است و اگر آن را از این نهاد بگیریم، هیچ چیزی باقی نمی ماند.
جوکار افزود: با توجه به این موضوع، فرآیندی که برای تربیت معلم در نظر گرفته می شود از اهمیت بسیار بالایی برخودار است و مسئولان باید تمام تلاش خود را برای تربیت نیروهای کارآمد و توانمند برای این شغل به کار گیرند.
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز معلمان گلایه های زیادی در ارتباط با وضعیت کاری و معیشتی خود دارند  و مسئولان باید برای رفع این مشکلات برنامه ریزی کنند خاطرنشان کرد: معلم نباید در فعالیت خود نارضایتی داشته باشد چرا که این نارضایتی قطعا بر کار وی تاثیرگذار است و می تواند از کیفیت کار او بکاهد.
وی به نقش دانشگاه فرهنگیان در بهبود کیفیت فعالیت معلمان اشاره کرد و افزود: هرچه بتوانیم در بحث کیفی سازی دوره های تربیت معلم کار کنیم ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

48

کد خبر 1424872

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =