شرکت تولیدی و صنعتی علمی سازان پاسارگاد با هدف تهیه، تامین، تولید مواد شیمیایی و پلیمری تاسیس شد

این شرکت با رویکرد ارتقا فعالیتش در عرصه موادشیمیایی مصرفی در صنایع آب و تصفیه آب و پساب زیر مجموعه ای از شرکت را به این امر اختصاص داده است.

از جمله این فعالیت ها: تامین ، تهیه ، تولید انواع فرآورده های شیمیایی مصرفی در تصفیه آب و پساب های صنعتی و آشامیدنی ، برج های خنک کننده سیستم مدار باز و بسته ، بویلرها ، سیستم های نمک زدایی و اسمزمعکوس و گندزدایی و تصفیه بیولوژیکی در صنایع گوناگون را شامل می شود .

از جمله موادی که شرکت علمی سازان پاسارگاد اقدام به تامین ، تولید و واردات موادی مانند تامین و ورادات ماده پلی آلومینیوم کلراید در دو گرید صنعتی و آشامیدنی ، واردات پلی الکترولیت در دو گرید کاتیونی و آنیونی با برند BASF  و تولید کربن اکتیو با برند کانگورو در سه مش پودری ، گرانولی و میله ای و همچنین واردات و تامین کربن اکتیو مورد استفاده در تصفیه آب و پساب با مش ۳۰*۸ و با برند جاکوبی سوئد و نوریت هلند می باشد .

سابقه کاری درخشان  شرکت علمی سازان پاسارگاد در کار با نیروگاه ها و کارخانه های تولید کاغذ و صنایع سلولزی  باعث شده است که این شرکت را به عنوان تامین کننده و واردکننده پودر پک در بین هم صنفان خود بشناسند . همچنین به تازگی شرکت علمی سازان پاسارگاد اقدام به تولید کربن اکتیو بر پایه گردو و طبق آنالیز ارسالی از طرف مشتری نموده است .

از کربن اکتیو به عنوان بوگیر و همین طور فیلتر در تصفیه آب و پساب مورد استفاده می گیرد .

کربن اکتیو گرنولی موجود کارخانه شامل مش های :

۳۰*۸

۲۰*۸

۱۶*۸

و همین طور  تولید کربن اکتیو پودری مورد تائید داروسازی ها و سازمان های دولتی .

ماده پلی آلومینیوم کلراید ( پودر پک ) به عنوان ماده منعقد کننده در به صورت گسترده در صنعت تصفیه آب و پساب مورد استفاده قرار می گیرد ، شرکت علمی سازان پاسارگاد با کارخانه های تولید کاغذ ، تیشو ، پتروشیمی ها به طور گسترده در زمینه استفاده از پودر پک همکاری داشته است .

همچنین از پلی الکترولیت در دو گرید کاتیونی و آنیونی به عنوان کمک منعقد کننده در تصفیه آب و پساب استفاده می شود و شرکت علمی سازان پاسارگاد توانسته است ماده پلی الکترولیت را در صنایع کاغذ و تیشو به کار ببرد و همین امر باعث شده که اقدام به واردات پلی الکترولیت کاتیونی و آنیونی با برند BASF نموده است .

پلی الکترولیت آنیونی موجود در انبار کانگورو شامل :

BASF ۴۱۲۰

BASF ۴۱۲۵

BASF ۴۱۱۰

پلی الکترولیت کاتیونی موجود انبار کانگورو شامل :

BASF ۸۱۶۰

BASF ۸۱۲۷

BASF ۸۱۱۰

BASF ۸۱۲۵

BASF ۸۱۴۰

کارشناسان فروش شرکت کانگورو با ارائه مشاوره تخصصی در زمینه مواد شیمیایی مورد استفاده در تصفیه آب و پساب ، تلاش می کنند سفارش مورد نیاز مشتریان را با بهترین کیفیت و بهترین برند در اختیار مشتریان گرامی قرار دهند ، عمده مشتریان شرکت کانگورو شرکت های بزرگ و مطرح در صنایع کاغذ سازی ، آبفاها ، پتروشیمی ها ، نیروگاه های سیکل ترکیبی می باشد .

و مواد تولیدی شرکت  علمی سازان پاسارگاد شامل مواد زیر می باشد :

۱. آنتی اسکالانت با کد ۱۴۴۰ تولید شرکت کانگورو که معادل فلوکن ۲۶۰ می باشد و مورد تائید نیروگاه ها و پتروشیمی ها می باشد ،

۲.  بایوساید مخصوص سیستم مدار بسته و مدار باز ،

۳. بایودیسپرسانت مخصوص سیستم مدار بسته و مدار باز ،

۴. مواد ضد رسوب و ضد خوردگی مورد استفاده در دیگ های بخار و برج های خنک کننده ،

۵. محلول های اسیدی و قلیایی مورد استفاده در اسیدشوئی نیروگاه ها ،

۶. سولفات آلومینیوم در دو نوع جامد و پودری که نوع جامد آن شامل پودری ، گرانولی و پودری _گرانولی می باشد و نوع پودری آن هم شامل پودری شکری و پودری آردی می باشد که مورد استفاده در صنایع کشاورزی و صنعت تصفیه آب می باشد ،

۷. آهک هیدراته یا آهک آبدار که در بحث اسیدشوئی نیروگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ،

۸.آرموهیب (اینهیبیتور ) ۱۸ ، ۲۸ و ۳۱ مورد تائید نیروگاه های سیکل ترکیبی .

مواد وارداتی شرکت علمی سازان پاسارگاد شامل مواد زیر می باشد :

۱. مواد منعقد کننده شامل پلی آلومینیوم کلراید در دو گرید آشامیدنی و صنعتی و گرید آشامیدنی و گرید خوراکی که به درخواست مشتری و با عقد قرارداد واردات انجام می پذیرد ،

۲. مواد کمک منعقد کننده شامل پلی الکترولیت در دو گرید کاتیونی و آنیونی ،

۳. رزین های تبادل یونی در دو گرید کاتیونی و آنیونی و با برند پرولایت ،

۴. هیدرازین هیدرات ۵۵ درصد با برند LANXESS ،

۵. کربن اکتیو با برند جاکوبی سوئد و نوریت هلند قابل استفاده در تصفیه آب و پساب و....

عمده فعالیت شرکت علمی سازان پاسارگاد در زمینه

پک آشامیدنی و صنعتی

پلی الکترولیت کاتیونی و آنیونی

کربن اکتیو می باشد.

https://www.yeskangaroo.com/fa/product/view/۴۸۹/

https://www.yeskangaroo.com/fa/product/view/۴۸۷/

https://www.yeskangaroo.com/fa/product/view/۴۹۲/پلی

۲۱۲۱

کد خبر 1435621