تهرانی‌ها از سامانه اعلام شکایت شهرداری ناراضی‌اند

عضو شورای شهر تهران با اشاره به ا ینکه سامانه ۱۳۷ شهرداری تهران نیاز به بازنگری جدی دارد،‌گفت: این سامانه به دلیل قدیمی بودن نارضایتی تهرانی‌ها را به همراه داشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در تذکری به حناچی درباره ناکارآمد شدن سامانه ۱۳۷ اظهار داشت: این سامانه به شیوه‌های قدیمی و مشابه سال‌های قبل که افتتاح شده  کارکرد دارد و باید اقدامات لازم جهت رفع مشکلات آن انجام شود.

وی افزود: شیوه‌های پاسخگویی در سامانه ۱۳۷ متأسفانه آنقدر قدیمی شده که نه تنها رضایت‌مندی مردم تهران را به همراه ندارد بلکه سبب نارضایتی آنها شده است.

این عضو شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه سامانه ۱۳۷ نیاز به بازنگری جدی و اصلاح دارد، گفت: در حال حاضر از راه‌های ارتباطی اصلی مردم با شهرداری تهران سامانه ۱۳۷ است.

مسجدجامعی گفت: ارسال عکس و فیلم امروز باید از طریق این سامانه قابل ارسال باشد در غیر اینصورت واقعاً سامانه ۱۳۷ قدیمی بوده و کارآیی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات خیابان های تهران از جمله خیابان غربی شورای شهر تهران نبود آسفالت مناسب است و در این محدوده فقط از سر خیابان بهشت تا شورای شهر آسفالت مناسب داریم بقیه معابر پر از چاله است و باید مدیریت شهری فکری به حال وضعیت آسفالت خیابان‌های تهران کند.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1445519

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =