سلطانی‌فر: ترس از کرونا در روند آماده‌سازی تیم‌ها اثر منفی می‌گذارد

فارس نوشت: وزیر ورزش و جوانان گفت: ترس از مبتلا شدن به کرونا و عدم برگزاری اردوها در روند آماده‌سازی تیم‌ها تاثیر منفی می‌گذارد.

مسعود سلطانی فر با اشاره به وضعیت المپین‌ها پیش از شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های ستادعالی بازی های المپیک و پارالمپیک آنچه که توسط ورزشکاران به دست آمده بود راضی کننده و رو به رشد و شرایط به گونه ای برنامه ریزی شده بود که حتی می توانستیم سهمیه های بعدی برای حضور دربازی ها را کسب کنیم.

وی تاثیرمنفی شیوع ویروس کرونا بر ورزش ایران و جهان را مورد توجه قرار داد و گفت: ترس از مبتلا شدن به ویروس کووید ۱۹، عدم برگزاری اردوها و مسابقات به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و کنترلهای بهداشتی، قطعا بر روند آماده سازی تیم ها، اثر منفی خواهد داشت که نباید نادیده گرفته شود.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه تاکید کرد که با وجود شرایط به وجود آمده، ورزشکاران در شرایط خوبی قرار دارند که باید روند آماده سازی با دقت نظر بیشتری صورت بگیرد.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه سخنانش نظارت دقیق تر بر رعایت بیشتر پروتکلها در اردوها را مورد تاکید قرار داد و گفت: این مهم باید مد نظر گرفته شود، چنانچه موردی از بیماری در اردوها مشاهده شد، با سرعت کنترل و درمان شود.

وی همگرایی و همدلی میان مجموعه ورزش کشور را موجبات حضور قدرتمند کاروان ایران در بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو دانست و عنوان کرد: امیدوارم این رقابتها بتواند از ابعاد مختلف دستاوردهای درخشانی برای ایران عزیز داشته باشد.

۲۵۵ ۲۵۲

کد خبر 1461879

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =