۰ نفر
۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
با سلامت در  انتخابات برنده باشید آقای علی‌نژاد!

تقریبا دو سال است که فدراسیون پزشکی - ورزشی رییس ندارد.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان همین چند ساعت پیش در ستاد مقابله با کرونا در ورزش حرف قشنگی زد؛ اینکه «برای المپیک باید آینده‌نگری کنیم تا غافلگیر نشویم.» بله! گل گفتی آقای علی‌نژاد. اما این آینده‌نگری چطور باید تزریق شود به بدنه ورزش؟ آیا تاخیر 13 ماهه در برگزاری انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی هم جزیی از همین برنامه آینده نگارانه شما محسوب می شود؟! 

۱۸ آبان‌ماه ۹۸ دوره ریاست غلامرضا نوروزی در فدراسیون پزشکی ورزشی تمام شده و امروز هشتم دی ماه 99 است. فدراسیونی به اهمیت فدراسیون پزشکی ورزشی یک کشور، آنهم در سال المپیک، فعلا 415 روز است که رئیس به خود ندیده!
تقویم را ورق می زدم که دیدم 10 ماه و 10 روز از انتصاب شما به عنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای می گذرد. در حقیقت آن روز که شما بر مسند معاونت وزارتخانه ورزش نشستید نه در دنیا کرونایی پاندمی شده بود و نه المپیکی به تاخیر افتاده بود. اما شما با یک آینده نگری و دوراندیشی عجیب، انگار هر دو را با هم پیش بینی کرده بودید وگرنه هیچ دلیل دیگری نمی تواند این بی توجهی 300 روزه شما نسبت به انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی را توجیه کند.

البته انگار زیاد هم بی تفاوت نیستید نسبت به سرنوشت فدراسیون پزشکی ورزشی. شنیده‌ایم همین چند روز پیش یکی از نامزدهای ریاست را فراخواندید به حضور. می‌گویند از قضا یکی از رای دهنده‌گان مجمع هم آن روز میهمان شما بوده! اینکه چه گفتید و چه شنیدید را فقط میز و صندلی های اتاق‌تان می‌توانند گواهی بدهند، اما شک نداریم توصیه شما به هر دو طرف این بوده که در برگزاری یک انتخابات سالم کوشا باشید! قطعا این جمله کلیشیه ای را هم گفته اید که وزارت ورزش، این بار هم هیچ دخالتی در مجمع انتخاباتی فدراسیون‌ها نخواهد داشت!

هفته دیگر همین موقع (دوشنبه 15 دی) فدراسیون پزشکی ورزشی رئیس خود را خواهد شناخت. طبیعتا برای آنهایی که 415 روز تعلل وزارت ورزش در برگزاری مجمع انتخاباتی این فدراسیون را تحمل کرده اند،  این 7 روز هم در کسری از ثانیه می گذرد. نتیجه هر چه باشد، خوب یا بد، مورد پذیرش جامعه ورزش  است، اما قطعا یک چیز مهم تر از  نتیجه شمارش آرا خواهد بود؛ اینکه وزارت ورزش در این آزمون انتخاباتی برنده باشد. برنده نه به معنای اینکه نامزد مورد حمایت رای بیاورد. اینجا برنده بودن یعنی جاری شدن صداقت در روح مجمع و سلامت در انتخابات.

251 251

کد خبر 1470690

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =