سفر به اصفهان با برگه رزرو و در شرایط آبی و زرد امکان پذیر است

رئیس ستاد سفر استان اصفهان گفت: سفر به اصفهان در ایام عید نوروز با برگه رزرو و در شرایط آبی و زرد امکان پذیر است.

حجت الله غلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به برگزاری دو جلسه ستاد سفرهای استان اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر سفرهای ایمن و هوشمند در صدر گردشگری در ایام عیدنوروز و آن هم مشروط به باقی ماندن در وضعیت آبی و زرد نسبت به بیماری کرونا خواهیم بود.

وی افزود: امسال شعار ستاد خدمات سفر استان اصفهان «سفر ایمن و هوشمند» است. به این منظور که در حد ظرفیت هتل ها و مسافرخانه ها و مهمانسراها که مورد تایید بهداشت و درمان مسافر می پذیریم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه اگر وضعیت استان به نارنجی و قرمز تغییر کرد از پذیرش مسافر معذوریم، تصریح کرد: اگر وارد موج سوم کرونا در استان اصفهان شویم مشابه سال گذشته جذب مسافر را به همراه نخواهیم داشت.

وی اضافه کرد: اگر وضعیت استان اصفهان در رنگ بندی زرد و آبی باقی بماند سفرهای نوروزی در حد ظرفیت های مجاز که بهداشت و درمان برای هتل و مهمانسراها و بوم گردی ها تعیین می کند، خواهیم داشت.

غلامی بیان داشت: تنها مسافرانی مجوز ورود به اصفهان را خواهند داشت که از قبل نسبت به رزور اقامتگاه خود اقدام کرده باشند و برگه رزرو همراه داشته باشند وگرنه از ورود خودروهای غیربومی در ایام نوروز جلوگیری خواهد شد.

46

کد خبر 1488777

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =