کرونا در اصفهان شدت گرفت/ افزایش تعداد بستری‌ها

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی ۳۱۰ مورد جدید ابتلا به کرونا خبر داد و گفت: متاسفانه آمار کرونا در اصفهان افزایش یافته است و با توجه به کشندگی ویروس جهش یافته هشدارهای بهداشتی جدی گرفته شود.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبر آنلاین با تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشی و استفاده از ماسک اظهار داشت: متاسفانه با آمار افزایشی کرونا در اصفهان مواجه هستیم و با توجه به کشندگی ویروس جهش یافته توصیه بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و استفاده از ماسک است.

وی افزود: شیوع ویروس جهش یافته می تواند یکی از علل افزایشی تعداد بستری های کرونا در اصفهان باشد. توصیه ما به مردم این است که شرایط اصلا خوب نیست و این موضوع را جدی تلقی کنند.

وی گفت: در شبانه روز گذشته از یک هزار و ۹۶۹ بیمار مشکوک به کرونا ۳۱۰  مورد قطعی شناسایی شد و ۹۷ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۶۸بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز ۵۰۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۷۸نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۶ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته سه مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است. 

48

کد خبر 1493741

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =