افزایش ۷۵ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی استان اصفهان

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان از افزایش تردد ۷۵ درصدی در محورهای مواصلاتی استان اصفهان از ۲۵ اسفندماه سال گذشته تا روزچهارم فروردین ماه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، مهدی خضری اظهار کرد: دستگاه های تردد شماراستان اصفهان، تردد ۹ میلیون ۳۳۲ هزار  و ۱۰۰ هزار  خودرو را در از روز ۲۵ اسفند سال گذشته  تاچهارم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ در محورهای مواصلاتی استان اصفهان ثبت کردند.

وی ادامه داد: این آمار به نسبت مدت مشابه سال قبل افزایش ۷۵ درصدی را نشان می دهد.

خضری با تاکید بر خودداری از سفرهای غیرضروری توسط مردم اظهار کرد: بر اساس آمارهای ثبت شده توسط سامانه های تردد شماری در این ایام،۶۳۰ هزار و ۶۲۷ خودرو به استان اصفهان وارد و  ۶۹۱ هزار و ۷۶۱ خودرو از استان خارج شده اند.

جابه جایی  بیش از ۱۷۲ هزار مسافر با حمل ونقل عمومی

وی با اشاره به آمار جابه جایی مسافران با ناوگان حمل ونقل عمومی برون شهری اظهار کرد: در روز چهارم فروردین ماه  بیش از۱۴ هزار و ۸۶۹ مسافر با ناوگان حمل ونقل عمومی استان اصفهان جابه جا شدند.

وی تصریح کرد: از ۲۵ اسفندماه سال گذشته تا پنجم فروردین ماه سال جاری در مجموع بیش از ۱۷۲ هزار و ۷۲۱ مسافر با ناوگان حمل ونقل عمومی جابه جا شدند.

خضری با اشاره به تاکید بر رعایت اصول پروتکل های بهداشتی برای جا به جایی مسافران اظهار کرد: هموطنانی که به هر دلیلی قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان اصفهان را دارند باید  با تماس با ۱۴۱ از وضعیت محورهای مواصلاتی استان اصفهان آگاه شوند.

وی با اشاره به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر وزش باد و طوفان شدید برای روز پنج شنبه، ۵ فروردین ماه سال جاری گفت: به هموطنان عزیز پیشنهاد می شود که سفر در محورهای مواصلاتی  شهرستان های کویری استان را به دلیل بروز پدیده هایی همچون طوفان شن  به حداقل برسانند.

خضری خاطرنشان کرد: اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان در تمام بخش ها اعم از راهداری و حمل ونقل در آماده باش کامل هستند.

46

کد خبر 1498525

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =