پرفروش‌ترین کتاب آشپزی نیویورک‌تایمز منتشر شد

کتاب «میز مگنولیا»شامل دستورالعمل‌هایی برای صبحانه، ناهار و شام تا بشقاب‌های کوچک میان‌وعده و دسرهاست که در ۳۵۸صفحه و با قیمت ۸۰ هزار تومان توسط نشر صاد منتشر شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کتاب «میز مگنولیا»؛ مجموعه‌ای از دستورهای آشپزی برای دورهمی‌ها نوشته‌ جوانا گینس با ترجمه‌عاطفه حق‌وردی توسط نشر صاد منتشر شد.

این اثر پرفروش‌ترین کتاب سال ۲۰۱۸ در مقایسه با کتاب «شدن» میشل اوباما و یکی از آثار پرفروش سایت آمازون است. کتاب «میز مگنولیا» با گرما و علاقه جوانا گینس به خانواده، درست از قلب خانه‌اش تهیه و سرو می‌شود. بهترین راه برای قدردانی از درکنار هم بودن به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی عالی است.

کتاب «میز مگنولیا»شامل دستورالعمل‌هایی برای صبحانه، ناهار و شام تا بشقاب‌های کوچک میان‌وعده و دسرهاست. انتخاب میان غذاهای کلاسیک و مدرن و غذاهایی که در لحظاتی خاص خلق شده‌اند. غذاهایی که با عشق تهیه شده‌اند و عطر و طعم خاطرات را دارند. در این کتاب دستورالعمل‌هایی را پیدا خواهید کرد که تمام اعضای خانواده از آنها لذت خواهند برد.

شبکه‌ای با نام مگنولیا را جوانا گینس به همراه همسرش راه‌اندازی‌ کردند که هدف آن ارائه غذاهای ابتکاری و بررسی چگونگی تاثیر جنبه‌های فرهنگی، منطقه‌ای و تاریخی‌ست بر آنچه که می‌خوریم و همچنین اینکه چگونه غذاها همه ما را گرد هم می‌آورد.

این اثر در ۳۵۸ صفحه با قیمت ۸۰هزارتومان منتشر شده است.

نسخه‌ الکترونیکی کتاب را می‌توانید در طاقچه بخوانید.

۵۷۲۴۵

کد خبر 1500159

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =