ادارات اصفهان تعطیل نشد/استاندار اصفهان: باید هم به فکر جان مردم باشیم هم نان مردم!

در شرایطی که اصفهان شرایط خاصی را از نظر کرونایی پشت سر می گذارد، مسئولان تصمیم گرفتند تا ادارات اصفهان در هفته جاری تعطیل نباشد.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، اشتباه مسئولان در تعطیل نکردن اماکن گردشگری اصفهان با وجود تاکید کارشناسان شبکه بهداشت و سلامت موجب شد که شهرهای گردش پذیر مانند اصفهان در وضعیت ویژه کرونایی قرار گیرند؛  در شرایطی که گردشگران بدون رعایت هیچ نوع پروتکلی در اماکن گردشگری مانند باغ فین و میدان امام در گردش و تردد بودند و این وضعیت دور از انتظار نبود  وگرچه با این وجود پیگیری رسانه ها موجب شد که این اماکن از هفته دوم عید تعطیل شدند اما این امر همچون نوشدارویی بود که پس از مرگ سهراب فرا رسید.

 با وجود اینکه مسئولان علوم پزشکی و کارشتاسان سلامت در اصفهان و کاشان از هفته دوم عید وضعیت این شهرها را نارنجی و در آستانه قرمز اعلام کردند اما مسئولان همچنان بر زرد بودن این استانها تاکید داشتند و زمانی که خبرنگاران از رضایی استاندار اصفهان در ارتباط با دلیل عدم این اعلام پرسیدند وی در جواب گفت که «باید هم به فکر جان مردم باشیم و هم نان مردم!»

اکنون با وجود اینکه اکنون اصفهان شرایط  ویژه ای را در زمینه کرونا پشت سر می گذارد اما تصمیم ستاد مقابله با کرونا تعطیلی دو هفته ای اصفهان منتفی شد.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان اصفهان گفت: تعطیلی کامل استان اصفهان منتفی شد و بر اساس مصوبه ستادملی کرونا اجرای طرح جامع هوشمند مقابله با کرونا با قدرت در دستورکار قراردارد.

حجت الله غلامی  در خصوص مصوبه ستاد ملی کرونا در زمینه تعطیلی کامل شهرهای با وضعیت قرمز در کشور اظهار داشت: این امر در این ستاد مصوب نشد.

وی گفت: بر اساس مصوبات امروز این ستاد اجرای پنج ماده اصلی طرح جامع هوشمند مقابله با کرونا با قدرت در دستور کار ادارات و سازمان‌ها قرار می‌گیرد.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان اصفهان اضافه کرد: اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام می‌شود.

گفتنی است هنوز جلسه ستاد مبازره با کرونای اصفهان به پایان نرسیده است و امکان تغییر این امر نیز گرچه ضعیف اما وجود دارد.

48

کد خبر 1503358

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =