وضعیت فوق بحرانی کرونا در اصفهان/ شناسایی ۲۲۵۵ بیمار جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی دو هزار و ۲۵۵ مورد جدید ابتلا به کرونا، نسبت به بحرانی شدن وضعیت کرونا در استان اصفهان ابراز نگرانی کرد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به روند افزایشی کرونا در اصفهان اظهار داشت: با این سرعت ابتلا به کرونا که در استان اصفهان ایجاد شده است به وضعیت بحرانی رسیده ایم و بیمارستانهای استان اصفهان در حال پر شدن است.

وی افزود: کماکان وضعیت ابتلا و بستری کرونا دراصفهان صعودی است؛ شهروندان نسبت به وضعیت سلامت خود حساس باشند و دستورالعمل های بهداشتی را جدی بگیرند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: در شبانه روز گذشته از پنج هزار و ۴۴۰ بیمار مشکوک به کرونا دو هزار و ۲۵۵ مورد قطعی شناسایی شد و ۳۴۹ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۲۹۲ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز دو هزار و ۳۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۲۸۸ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۲۲ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته۱۴ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است. 

48

کد خبر 1504415

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =