ظرفیت تختهای کرونایی در بیمارستانهای اصفهان در حال تکمیل شدن است

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی هزار و ۶۳۲ مورد جدید ابتلا به کرونا، نسبت به تکمیل ظرفیت بیمارستانهای استان اصفهان ابراز نگرانی کرد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به دو هفته دشوار شیوع کرونا در اصفهان اظهار داشت: کماکان وضعیت ابتلا و بستری کرونا دراصفهان صعودی است و در شبانه روز گذشته بیشترین تعداد بستری های کرونا دراصفهان را داشتیم؛ شهروندان نسبت به وضعیت سلامت خود حساس باشند و دستورالعمل های بهداشتی را جدی بگیرند.

وی افزود: تمام بیمارستانهای استان اصفهان درگیر کرونا است و به مرز تکمیل شدن نزدیک هستند.  

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: در شبانه روز گذشته از سه هزار و ۸۷۵ بیمار مشکوک به کرونا هزار و ۶۳۲ مورد قطعی شناسایی شد و ۴۴۰ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۳۴۸ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز دو هزار و ۳۹۷ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۳۴۸ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میز ۳۰ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته ۱۹ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است. 

48

کد خبر 1506076

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =