اختلال در بازگشت بیت المال پذیرفتنی نیست/ فرافکنی ۲۴ ساعته در فضای مجازی برای پرداخت نکردن بدهی

مدیرعامل شرکت توسعه و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند در واکنش به جوسازی عده ای در فضای مجازی با هدف خودداری از پرداخت بدهی هایشان به این شرکت؛ گفت: تسلیم اختلال و بدعهدی های این افراد نمی شویم.

کمال رضایی در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان، با اشاره به حمایت این شرکت از واحدهای تولیدی برای بازگشت به چرخه تولید و پافشاری در بخشودگی سود و جرائم دیرکرد در همراهی و حمایت از این واحدها، اظهار کرد: در شرایط حساس اقتصادی و در راستای منویات مقام معظم رهبری و مصوبه هیات مدیره سازمان منطقه آزاد اروند در جهت کمک به رونق تولید گام برداشتیم.

وی با بیان اینکه بخشودگی سود و جرائم دیرکرد در اختیار هیات مدیره سازمان منطقه آزاد اروند بوده و تصمیم گیری دوباره در این باره پس از شکل گیری هیات مدیره جدید قابل انجام است؛ افزود: شرکت توسعه در این زمینه نیز فعالان اقتصادی را تنها نگذاشت و با صاحبان واحدهای تولیدی همراهی می کند اما بدعهدی در بازگشت اصل مبلغ و سود حاصل از مشارکت، اخلال در بازگشت بیت المال به شمار می رود.

مدیرعامل شرکت توسعه و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: پرداخت نکردن اصل مبلغ توسط برخی تولیدکنندگان و صاحبان صنایع حمایت شده، اجحاف به دیگر درخواست کنندگان کمک مالی برای راه اندازی و فعال کردن کارخانه ها و شرکت های آن ها شده است.

رضایی؛ با تاکید بر اینکه این شرکت بایستی پاسخگوی دستگاه های نظارتی نیز باشد، یادآور شد: طرح موضوع و جوسازی در فضای مجازی یا نشست های مختلف به بهانه ی حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران گره گشا نیست.

وی گفت: به رغم درخواست شرکت توسعه و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند و پیش قدمی آن در مطالبه ی بخشودگی های حاصل از آسیب صاحبان واحدهای تولیدی از کرونا که مستند و واضح است؛ اما راهی جز برخورد حقوقی و قضایی با این دسته از واحدهای تولیدی اخلال کننده وجود ندارد.

وی افزود: از آنجائیکه جلوگیری از به یغما رفتن سرمایه ی‌ شرکت توسعه و سرمایه گذاری یکی از وظایف اصلی ما به شمار می رود لذا با معرفی افراد سوء استفاده کننده از سرمایه‌های بیت المال که اقدامی در جهت بازپس دادن مطالبات این شرکت نمی کنند، به مراجع قضایی با آنها برخودر قانونی می شود و در صورت لزوم موضوع با اصحاب رسانه در میان گذاشته می شود.

46

کد خبر 1562859

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =