خبر استاندار تهران از تجمیع نظر دستگاه‌ها برای بهبود وضعیت بودجه ۱۴۰۱

ایسنا نوشت: محسن منصوری در نشست با اعضای مجمع نمایندگان استان تهران با محوریت وضعیت استان در بودجه سال آینده و ارائه نظرات درباره این مسئله گفت: برای تحقق رشد در نظر گرفته شده برای اقتصاد استان تهران در بودجه سال آینده باید الزامات دستیابی به آن فراهم شود.

استاندار تهران گفت: نظر دستگاه های استان تهران جهت بهبود وضعیت استان در بودجه ۱۴۰۱ احصا می شود.

محسن منصوری در نشست با اعضای مجمع نمایندگان استان تهران با محوریت وضعیت استان در بودجه سال آینده و ارائه نظرات درباره این مسئله گفت: برای تحقق رشد در نظر گرفته شده برای اقتصاد استان تهران در بودجه سال آینده باید الزامات دستیابی به آن فراهم شود.

وی ادامه داد: استان تهران منبع مالیات کشور است اما بعضاً آن چه را از این مالیات در استان هزینه می‌شود بسیار کم است که این امر نیاز به تجدید نظر دارد و در موارد دیگری همچون جهت‌دهی یارانه‌ها در استان و تعرفه گذاری های منطقه‌ای به نفع مناطق حاشیه ای باید در نظر گرفته شود.

استاندار تهران با اشاره به نظرات ارائه شده و ضرورت دریافت نظرات دستگاه‌های استان با توجه به توانمندی آنها گفت: نکات این جلسه در قالب موارد تاکیدی، اصلاحی و غیره جمع آوری و ضمن احصا نظرات و دیدگاه‌های دستگاه ها به دولت ارائه می‌شود.

23231

کد خبر 1577194

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =