تیم ما شرایط تیم حرفه‌ای را نداشت

نوشاد عالمیان ملی پوش پینگ پنگ بعداز اتفاقاتی که در قهرمانی جهان افتاد، معتقد است آنها رها شده اند. چرا که بدون هیچ مسابقه تدارکاتی در میدان مهمی حاضر شده بودند. آن هم با کلی حاشیه. غیبت ملی پوشان در رقابتهای بین المللی، حتی برای بقیه بازیکنان تعجب آور بوده، تا حدی که از آنها می پرسیدند چرا در مسابقات نیستند؟ بی توجهی فدراسیون به آنها باعث شده تا ملی پوشان حس رهاشدگی پیدا کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حذف زودهنگام پینگ پنگ بازان حتی ملی پوشان را شاکی کرد. اتفاقی که نوشاد عالیمان معتقد است به دلیل یکسری کمبودها و رهاشدگی آنها در قهرمانی جهان رقم خورده است.

عالمیان درباره مشکلات تیم در مسابقات جهانی گفت: من در بازیهای انفرادی می توانستم بازی بعدی ام را هم ببرم ،اما خب بازیها تک حذفی است دیگر. بدی تک حذفی هم این است که با یک باخت شانس نداری و حذف می شوی. من اول چین تایپه را بردم ، فرمم هم خیلی خوب بود و می توانستم حریف دومم را هم ببرم ، اما ما برای این بردها نیاز به یکسری چیزها داریم.ریکاوری می خواهد و آمادگی ذهنی و بدنی. البته یکسری کمبودها داریم که باید رفع شود.

وی ادامه داد: معمولا پینگ پنگ بازان در تیم های حرفه ای ۲۰ همراه دارند، از مربی گرفته تا ماساژور و حتی ۴،۵ حریف تمرینی. اما تیم ما شرایط  یک تیم حرفه ای را نداشت، ما سه ورزشکار بودیم و یک مربی.تیمی که مقام می خواهد امکانات در حد جهانی هم می خواهد که تیم ما ندارد. روانشناسی می خواهد که ما را ریکاوری ذهنی و بدنی کند. حریف تمرینی که نداریم و خودمان با خودمان بازی می کنیم، دریغ از یک ماساژور. مربی ما اگر خسته بود هم باید باز کنار ما می ماند در صورتی که تیم های حرفه ای این طور نیستند.

ادامه گفت‌وگو با قهرمان ملی‌پوش پینگ‌پنگ کشورمان را اینجا بخوانید.

۲۵۷ ۲۵۱

بیشتر بخوانید:  استقلالی ها در ضیافت نهار آجورلو

کد خبر 1578818

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =