‍تاکید معاون استاندار لرستان بر لزوم تقویت حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی

دکتر ستاری در شورای اطلاع رسانی استان بر لزوم تقویت حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی تاکید کرد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: اطلاع رسانی یکی از محوری‌ترین، هدفمند ترین و برنامه ساز ترین ارکان مدیریت افکار عمومی در جامعه است که در جلسه امروز بر این مهم تاکید و ضمن بررسی برنامه های گذشته، برای آینده نیز برنامه ریزی های مدونی انجام شد . 

دکتر ستاری اظهار داشت: شورای اطلاع رسانی با در نظر گرفتن نقش مهمی که برای آن در قانون دیده شده مدیریت افکار عمومی را در راستای تبیین اهداف کلی نظام و سیاست های دولت مردمی که می تواند امید بخش باشد، در دستور کار خود قرار دهد . 

وی در ادامه با تاکید بر لزوم تقویت روابط‌عمومی ها، افزود: در جلسه امروز اعضای حاضر گزارشی از اقدامات انجام گرفته در حوزه کاری خود ارائه کردند و در شورا این جمع‌بندی حاصل شد که روابط عمومی ها در سطح استان محوریت اقدامات را بر اطلاع رسانی نیازمندیهای مردم استوار کنند . 

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: یکی از مهمترین نیازمندیهای مردم استان در بحث تهیه اقلام مربوط به ایام پایان سال و نوروز است که در همین راستا به جهاد کشاورزی و سایر دستگاه‌های ذیربط در رابطه با تامین نیاز بازار تاکید شد و ذخیره‌سازی مناسبی نیز برای این ایام صورت پذیرفته است . 

دکتر ستاری با تشریح مصوبات سفر گفت: پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور محترم به استان از دیگر نکات مطرح شده در جلسه امروز بود و با توجه به شکل گیری حدود ۱۷۳ مصوبه و توافقنامه بسیار خوب از نظر کمی و کیفی، لرستان از وضعیت مناسبی نسبت به برخی دیگر استانها در این رابطه برخوردار است و لازم است اهداف این مصوبات به درستی برای مردم تبیین شود . 

وی با اشاره به اینکه دهه فجر و هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین برنامه ها و اقدامات دولت است، یادآور شد: با توجه به در پیش بودن ایام مبارک دهه فجر، این ایام می تواند تبلور خدمات رسانی نظام به مردم باشد که در همین راستا مقرر گردید دستگاه‌های اجرایی استان معرفی پروژه های مهم و اثر گذار خود را در دستور کار اطلاع رسانی قرار دهند . 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان افزود: موضوع سلامت مردم از  مهمترین اولویت‌های دولت سیزدهم به شمار می رود که با توجه به شیوع کرونا در کشور اقدامات بسیار خوبی در زمینه مهار این بیماری تاکنون صورت گرفته اما این موضوع نباید موجب غفلت و سهل انگاری در جامعه شود . 

دکتر ستاری تاکید کرد: با توجه به شکنندگی شرایط کنونی بسیار مهم است رعایت دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا در دستور کار مردم و دستگاه های اجرایی باشد و با توجه به تغییر در رنگ بندی سه استان همسایه بسیار مهم است برای جلوگیری از وقوع بحران ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی از برگزاری هرگونه تجمع خودداری شود .

48

کد خبر 1596298

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =