فیلم | تست دیوانه‌وار مقاومت اپل واچ اولترا با میخ و چکش!

دیجیاتو نوشت: اپل چند هفته پیش برای اولین بار از یک اپل واچ جان سخت رونمایی کرد. این محصول که اپل واچ اولترا نام دارد، طبق ادعای سازنده‌اش مقاوم‌ترین ساعت هوشمند آن است. اما این محصول در برابر چکش چه مقاومتی از خودش نشان می‌دهد؟

با عرضه محصولات جدید، کانال‌های یوتیوب شروع به تست‌های مختلف روی آن‌ها می‌کنند و حالا کانال یوتیوب «TechRax» در ویدیویی مقاومت اپل واچ اولترا را در برابر ضربه‌های چکش آزمایش کرده است!

بیشتر بخوانید:

این کانال یوتیوب محافظ یاقوت کبود اپل واچ اولترا را در برابر چکش قرار می‌دهد و چندین بار با چکش روی نمایشگرش ضربه می‌زند. در ابتدا این ساعت هوشمند مقاومت بالایی از خودش نشان می‌دهد و حتی میز زیر آن می‌شکند.

اما با ادامه ضربات، اپل واچ اولترا مقاومتش را از دست می‌دهد و در نهایت نمایشگرش خرد می‌شود. البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که در همان ابتدا اگرچه نمایشگر آسیب چندانی نمی‌بیند، اما ساعت هوشمند اپل دیگر روشن نمی‌شود که نشان‌دهنده آسیب رسیدن به قطعات داخلی است.

با وجود اینکه در نهایت Apple Watch Ultra شکست می‌خورد، اما در دنیای واقعی بسیار بعید است که تحت چنین ضرباتی قرار بگیرد. این ساعت هوشمند اپل قیمتی برابر ۷۹۹ دلار دارد و مقاوم‌ترین اپل واچ تا به امروز محسوب می‌شود.

۵۸۵۸

کد خبر 1677816

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =