در حالی که چند ساعتی ازاتفاقات روزنامه ایران می گذرد، خبرگزاری ها اعلام کرده اند سفر رئیس جمهور به کهکیلویه و بویر احمد به تعویق افتاد.

به گزارش خبرآنلاین، قرار بود سفر استانی این هفته‌ رییس‌جمهور به مقصد استان کهکیلویه و بویراحمد صورت گیرد، اما ایسنا به نقل از مقامات مربوطه، نوشت: این سفر به علت« بدی آب و هوا و بارندگی» به آینده موکول شد.
رجوع به سایت اداره کل هواشناسی کهکلویه و بویر احمد وضعیت هوا در 24 ساعت آینده را «آسمان ابری همراه با بارش باران در برخی نقاط بارش برف، گاهی رعد و برق و وزش باد» پیش بینی کرده است.
در حالی که ضابطین قوه قضائیه صبح امروز به منظور بازداشت علی اکبر جوانفکر مدیرعامل فعلی ایرنا و سرپرست سابق روزنامه ایران، در محل روزنامه ایران حضور یافته بودند، اجرای این حکم بنا به دستور مقامات بالاتر قضائی فعلاً متوقف شد.
بر اساس گزارش خبرگزاری فارس، اجرای حکم بازداشت علی‌اکبر جوانفکر «با رایزنی مقامات دولتی» فعلا متوقف شده و مقامات قضائی انتقال جوانفکر از روزنامه ایران به بازداشتگاه را متوقف کرده‌اند.
 در حالی که در خبر مخابره شده دلیل لغو سفر بدی آب و هوا است،سایت اداره کل هوا شناسی کهکیلویه و بویر احمد در پیش بینی هوای 48  ساعت آینده آاورده است:«آسمان ابری همراه با بارش باران در ارتفاعات بارش برف، گاهی رعد و برق و وزش باد بتدریج از اواخر وقت کاهش پدیده پیش بینی می شود.»
آیا لغو سفر استانی رئیس جمهور به برخی اتفاقات در روزنامه ایران مرتبط است؟
/212 212
کد خبر 185990

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =