۰ نفر
۸ آذر ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۴

این کتاب، سرنوشت ناگزیر انسان در کوچه‌های مه گرفته زندگی اجتماعی ماست؛ زنی که در طول این مسیر پرفراز و نشیب با همت و امید و توکل، فقط و فقط به مقصد نهایی می‌اندیشد و...

به گزارش خبرآنلاین، کتاب «و خداوند عشق را آفرید» نوشته فاطمه علی‌باز در 208 صفحه با قیمت 4400 تومان از سوی انتشارات پیکان منتشر شد.

 

نویسنده در مقدمه این کتاب می نویسد: «و خداوند عشق را آفرید سرنوشت ناگزیر انسان در کوچه‌های مه گرفته زندگی اجتماعی ماست. در این کتاب برآنم تا با نثری ساده و روان واقعیت‌های انکارناپذیر جامعه و مبارزه انسان با ناملایمات و نابرابری‌ها را در قاب زندگی زنی به رشته تحریر در آورم که گاه در سنگلاخ‌های سرنوشت به تلاطم می‌افتد و گاه در ماسه‌زارهای ساحل آرام آن به آرامش می‌رسد. زنی که در طول این مسیر پرفراز و نشیب با همت و امید و توکل، فقط و فقط به مقصد نهایی می‌اندیشد و برای رسیدن به آن از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.»

 

ساکنان پایتخت برای تهیه این کتاب‌‌‌ کافیست با شماره 20- 88557016 سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ سام تماس بگیرند و کتاب را در محل کار یا منزل _ بدون هزینه ارسال _ دریافت کنند. سایر هموطنان نیز با پرداخت هزینه ارسال پستی، می توانند تلفنی سفارش کتاب دهند.

 

291/60

 

کد خبر 186768

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =