این کتاب مجموعه داستان​های کوتاهی از نویسندگان کشورهای مختلف جهان است که مترجم آنها را در یک مجموعه جای داده است.

به گزارش خبرآنلاین، مجموعه داستان «زرنگ‌ترین پیرزن دنیا و 79 داستان کوتاه دیگر از ملل مختلف جهان» با ترجمه حمیدرضا رضوانی در 112 صفحه با قیمت 3 هزار تومان از سوی انتشارات نی نگار منتشر شد.

 

در بخشی از این کتاب می خوانیم: «با این سخن، مدیر عامل بیشتر وسوسه شد و از آنجا که خیالش از خودش آسوده بود از منشی خود خواست تا برای فردا ساعت ده صبح برنامه‌ای برایش نگذارد. روز بعد پیرزن درست سر ساعت به همراه مردی که در ظاهر وکیلش بود در محل دفتر مدیر عامل حضور یافت. پیرزن بسیار محترمانه از مدیر عامل خواست که در صورت امکان پیراهن و زیر پیراهن خود را از تن به در آورد. مدیر عامل که مشتاق بود ببیند سرانجام آن جریان به کجا می‌انجامد، با لبخندی که بر لب داشت به درخواست پیرزن عمل کرد. ناگهان وکیل پیرزن با دیدن آن صحنه آشفته شد و بعد یک پاکت روی میز گذاشت و به سرعت از اتاق بیرون رفت. پیرزن با خنده‌ای زیرکانه به مدیر عامل نگریست...»

 

ساکنان پایتخت برای تهیه این کتاب‌‌‌ کافیست با شماره 20- 88557016 سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ سام تماس بگیرند و کتاب را در محل کار یا منزل _ بدون هزینه ارسال _ دریافت کنند. سایر هموطنان نیز با پرداخت هزینه ارسال پستی، می توانند تلفنی سفارش کتاب دهند.

 

291/60

 

کد خبر 185953

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =