فعالین استانی جبهه متحد اصولگرایان در پایان نشست خود با صدور بیانیه‌ای همه گروه​ها و طیف‌های اصولگرا را به وحدت فراخواندند.

به گزارش خبرآنلاین، این فعالین استانی در بیانیه خود عنوان کردند که در انتخالبات آتی، خط قرمز خود را جریان فتنه و انحراف، و معیار را کارآمدی و پاسخگویی می‌دانند و بر این باور هستند که هر دو جریان فتنه و انحراف در انتخابات آتی در لایه های گم‌نام و شهرستانی خود پیوندهای عمیق و گسترده ای برقرار کرده اند.
اهم موارد مطرح شده در این بیانیه را در ادامه بخوانید:
  • محورهای تبلیغاتی و عملیاتی نظام سلطه به همراهی جریان ضدانقلاب، فتنه و انحراف، مبتنی بر مخدوش جلوه دادن انتخابات، تخطئه‌ نهادهای نظارتی و نظارت استصوابی، نظارت بین المللی بر سلامت انتخابات و ... است تا مشارکت گسترده مردم را مخدوش نمایند. اما هوشیاری عمومی نسبت به این توطئه‌چینی‏ها و تاثیر آن در به خطر افتادن منافع ملت‌ایران، و همچنین عملکرد هوشمندانه سیاسیون، می‏تواند حرکت مردم در حمایت از نظام اسلامی را بیش از پیش نمایان کرده و سبب بسط گفتمان انقلاب اسلامی در داخل و خارج شود.
  • گام‌های نویی در بازخوانی و بازسازی گفتمان اصولگرایی آغاز شده است که هر چند آسیب‌ها و ریزش‌هایی را متحمل شده، اما با بازخوانی شاخص های این گفتمان، نوید گسترش گفتمان اصول‌گرایی را شاهد هستیم. ولایت‏مداری، عدالت‌خواهی همراه با کارآمدی، شایسته‏گزینی، عقلانیت سیاسی، خدمت صادقانه، ساده زیستی، مبارزه با ظلم و استکبار ستیزی، فساد ستیزی و سالم‌سازی اقتصادی-اداری و مقابله آگاهانه با فتنه و انحراف از جمله معیارها و شاخص‌هایی است که جبهه متحد اصولگرایان بر آن تاکید و اهتمام دارد تا جمعی از افراد کارآمد و متعهد به حداکثر این شاخصه‌ها را به مردم معرفی کند.
  • جریان فتنه و انحراف در انتخابات آتی در لایه های گم‌نام و شهرستانی خود پیوندهای عمیق و گسترده ای برقرار کرده اند. پیوندی که در استراتژی انتخاباتی‌شان، شکاف و تفرقه میان اصولگرایان، تخریب اعتماد عمومی و ضربه به ارزش‏های اصیل انقلاب اسلامی مشهود است؛ و بر همین اساس لازم است که بیش از پیش به تبیین جریان فتنه و انحراف بپردازیم. جریان انحراف و فتنه، هم از حیث ماهیت و هم از حیث اهداف، مهم‌ترین برنامه خود را تغییر شکل دادن ساختار جمهوری اسلامی به منظور ایجاد هماهنگی حداکثری با نظام سلطه قرار داده اند؛ لذا خطر حضور آنها در کرسی های مجلس و دستگاه اجرایی را در راستای خدشه به مشروعیت و مقبولیت نظام و ناکارآمد سازی نهادهای قانونی می دانیم.
  • شواهد و قرائن نشان می دهد، تمام افراد و گروه‌های معتقد و وفادار به نظام که دل در گرو عدالت و پیشرفت ایران اسلامی دارند، به یک لیست واحد برای انتخابات مجلس خواهند رسید. همّت علما و بزرگان، مسیر خوب و مناسبی را برای وحدت فراهم کرده که موجب همگرایی بیشتر نیروهای انقلاب برای تشکیل مجلسی ولایت مدار، کارآمد، تحوّل آفرین، متخصّص و متعهد خواهد بود. مسیر وحدت موجب خواهد شد، انقلاب مسیر رو به جلوی خود را با سرعت بیشتری طی نماید و نیروهای انقلاب در این بستر مناسب بتوانند پاسخگوی مطالبات مردم در عرصه های معیشتی و اجتماعی باشند. بر این اساس همه گروه‌ها و طیف‏های اصولگرا را به وحدت فرا می خوانیم.
29219
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 187155

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =