ایسنا نوشت:

امام جمعه مشهد گفت: معنای مدیریت کردن امام زمان(عج) نسبت به مسائل این نیست که اگر ما هر کجای این مملکت در مدیریت خرابکاری کردیم، به اسم امام ‌زمان(عج) بگذاریم.

آیت‌الله "سید احمد علم‌الهدی"، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مشهد مقدس که در رواق امام‌خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار ‌شد،  با اشاره به آنچه که برخی سوءبرداشتها از بخشهایی از سخنانش عنوان می‌کرد، گفت: برادران و خواهران!‌ بنده نه به عنوان نوع تفکر خیال‌پردازانه یک عده دکاندار ظهور، این حرفها را می‌زنم، ولو اینکه بعضی سایتها و پایگاههای اطلاع‌رسانی ضد دین و غیر ارزشی در این مملکت به خاطر موضع‌گیریهای سیاسی و انحرافی که دارند، این حرفهای ما را می‌آورند کنار همان خیال‌پردازیهای دکاندارانی به نام ظهور می‌خواهند به مردم عرضه کنند، واقعیت این نیست.

آیت‌الله علم‌الهدی خاطرنشان کرد: من شما را به یک تحلیل، احساس، تدبّر و اندیشیدن فکری دعوت می‌کنم. نه حرفم خیالبافیهای یک عده دکاندار ظهور است و نه انکار علم و فناوری است، علم و فناوری را هم قبول دارم. اما آنچه این دو سه روز قبل اتفاق افتاد و این هواپیمای فوق‌مدرن جاسوسی آمریکا را جان برکفان امام زمان(عج) با قدرت توانمند اندیشه الکترونیک خودشان تصرف کردند، آیا کاری عادی و مسئله‌ای معمولی بود؟

وی تاکید کرد: برادران! خواهران! فکر کنید از جنگ جهانی دوم تا چند سال قبل که شوروی از هم پاشید، آمریکا و شوروی دو قدرت دنیا رقابت نظامی داشتند، الآن هم آمریکا، روسیه و چین رقابت نظامی دارند. در طول این مدت چقدر پرنده‌های جاسوسی آمریکا در آسمان کره‌شمالی به پرواز درآمدند؟ چقدر پرندگان جاسوسی آمریکا در کشورهای مستعمره شوروی قبل و روسیه امروز که کارشناسان نظامی روسی با همه دانش الکترونیک در آنجا مستقرند به پرواز درآمدند؟ این مسئله‌ای که این چند روز در ایران اتفاق افتاد کجای دنیا سابقه دارد؟! در هیچ‌کجای دنیا اتفاق نیفتاده است. این مسئله، مسئله ساده‌ای نیست.

نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه "این مسئله دنیا را تکان داده است"، ادامه داد: بعضی پایگاههای اطلاع‌رسانی اعلام کرده‌اند،‌ سازمان اطلاعات و امنیت انگلیس آماده‌باش داده‌ که ممکن است سپاه قدس از نظر تهاجم الکترونیک،‌ یک مرتبه تمام تشکیلات آنها را در دنیا از بین ببرد. اینها در مقابل قضیه هواپیمای جاسوسی آمریکا اعلام آماده‌باش کرده‌اند.

وی افزود: این مسئله کوچکی نیست،‌ این مدرن‌ترین هواپیمای جاسوسی و فوق‌پیشرفته آمریکا بوده است. این RQ-170 فوق‌مدرن است، یعنی یک مدل از این عقب‌تر که "برودتو" بود، خاصیتش این بود که اگر در پرواز از کنترل خارج می‌شد بلافاصله به مرکز خودش بازمی‌گشت و اگر کسانی که در مرکز آن را کنترل می‌کردند به صورت دستوری یا الکترونیک نمی‌توانستند آن را برگردانند، بلافاصله برای اینکه به دست کسی نیفتد منفجر می‌شد. در افغانستان، پاکستان و عراق در این چندین سال سابقه دارد که یکی دو بار هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی سقوط کرده، بلافاصله بلند شده‌اند و لاشه هواپیما را در آنجا بمباران کرده‌اند که خاکستر بشود و یک ذره‌اش به دست کسی نیفتد، این کارهایی است که در دنیا سابقه دارد.

امام جمعه مشهد با تضرع به درگاه خدا، خاطرنشان کرد: هواپیما را بفرستند در خاک ایران،‌ در سامانه رایانه‌ای، این هواپیما را بچه‌های ما تصرف کنند؛ بچه‌هایی که می‌گویند "علی(ع) ولی‌الله"، بچه‌هایی که می‌گویند "یا زهراء(س)، بچه‌هایی که می‌گویند "یا مهدی(عج) ادرکنی"، این‌ها بروند در سامانه رایانه‌ای‌اش تصرف کنند، هواپیما را سالم بنشانند، تسخیر کنند و به تصرف خودشان دربیاورند و آمریکایی‌ها نفهمند!

وی تاکید کرد: آن لحظه‌ای که این هواپیما وارد خاک ایران شده، چه پدافند سریعی ما داریم که بلافاصله از ورود هواپیما خبردار شده و سریعتر از پدافند ما، فعالیتهای الکترونیک سربازان جان برکف امام زمان(عج) است که بلافاصله در سامانه رایانه‌ای این هواپیما تصرف کرده‌اند و قبل از اینکه مرکز مخابراتی‌اش باخبر شود، این هواپیما را گرفته‌اند و هیچ‌کس هم در دنیا نفهمیده است.

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: در یک پایگاهی در آمریکا به نام پایگاه فضایی "نوآدا"، خلبانان آمریکایی مستقرند و هواپیماهای جاسوسی را در همه نقاط دنیا دارند هدایت می‌کنند، دستگاههای رایانه‌ای که به وسیله آنها دارند این هواپیماها را هدایت می‌کنند، در یک محیط حفاظت شده‌ای است که هم هوا و هم زمینش حفاظت شده و هم نفوذهای ویروسی و نفوذهای سیستم‌ها حفاظت شده است؛ در یک چنین فضایی دارند هدایت می‌کنند و این بچه‌های ما در این مملکت از کجا به آن فضا دست پیدا کردند؟! از کجا توانستند در آن پایگاه نفوذ کنند؟! و از کجا توانستند با نفوذ به آن پایگاه در یک فاصله‌ای کمتر از حتی یک ربع ساعت از هواپیما باخبر شوند، بگیرند، پایین بیاورند، سالم فرود بیاورند و تصاحب کنند و آنها نفمند، اینها چه‌طور توانستند این کار را بکنند؟!

وی با بیان اینکه "اینها(آمریکاییها) می‌گویند {ایرانیها} این کار را نکرده‌اند و تصادفی بوده؛ در حالی‌که این قضیه سابقه دارد"، خاطرنشان کرد: دشمن ما الحمدلله خواب است. حضرت زین‌العابدین(ع) فرمودند: "الحمدلله الذی جعل اعداءنا من الحمقاء"، وجود اقدس امام زمان(عج) مغز و پیش‌بینی را از اینها گرفته است.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه به سابقه این نوع اظهارنظرها اشاره کرد و گفت: در 10 آگوست 2010، سیدحسن نصرالله در لبنان مصاحبه کرد، اسنادی را ارائه داد که این اسناد را هواپیمای جاسوسی اسرائیل از لبنان در ترور رفیق حریری گرفته بود، آنچه را که آنها عکسبرداری کرده بودند، سید حسن نصرالله به عنوان سند ارائه داد. یک عده گفتند اینها از کجا به این اسناد دسترسی پیدا کردند؟! و بعضی‌ها احتمال دادند این نفوذ در سامانه

رایانه‌ای هواپیماهای بی‌سرنشین اسرائیل بوده، اسرائیل هم تکذیب نکرد.

وی تاکید کرد: آقا! حزب‌الله یعنی ما. سیدحسن نصرالله یعنی عمامه به‌سر، از تبار سیدالشهداء (ع) و از تبار رهبری این نظام. در آگوست 2010 این مسئله روشن شد که میوه‌های دل امام زمان(عج) و سربازان بقیه‌الله(عج) از این عرضه و قدرت برخوردارند و الان هم نمونه دومش را نشان داده‌اند.

امام جمعه مشهد خاطرنشان کرد: آن‌چیزی که برای ما مهم است این است که، آیا این فناوری بود؟ این علم تنها بود؟ اینکه یک مرتبه تمام دستگاههای آمریکایی خوابشان ببرد، عزیزان جان برکف ما بیدار و هوشیار باشند، ورود هواپیمایی را که شاید چند دقیقه بیشتر از خاک افغانستان فاصله نگرفته است، پدافند ما بفهمد، از مرکز الکترونیک ما مبادله اطلاعات بکند، اینها بلافاصله بروند وارد پایگاه فضایی نوآدای آمریکا بشوند و در سامانه رایانه‌یی آن تصرف کنند، همه‌اش هم در کمتر از یک ربع، آیا واقعا این فناوری است؟!

وی تاکید کرد: ما منکر فناوری و علم نیستیم، اما این توجه، بیداری، هوشیاری و این خواب دشمن هم فناوری است؟! برادران! خواهران! این انگشت غیبی وجود اقدس بقیه‌الله(عج) است. این مدیریت امام زمان(عج) است.

آیت‌الله علم‌الهدی تصریح کرد: معنای مدیریت کردن امام زمان(عج) نسبت به این مسائل این نیست که اگر ما هر کجای این مملکت در مدیریت خرابکاری کردیم به اسم امام‌زمان(عج) بگذاریم. آنجایی که دیگر علم، فناوری، قدرت و بشر نمی‌تواند قصه را حل کند، وجود اقدس امام زمان(عج) حل می‌کند.

وی یادآور شد: دو بار آمریکا در سرزمین امام‌رضا(ع) تصرف کرد. یک بار در اردیبهشت سال 59، جریان طبس که آن روز طبس جزو استان خراسان بود که به آن ذلت دچار شدند. این دفعه دوم است. اینها وارد سرزمین خراسان می‌شوند، به استان خراسان تجاوز می‌کنند و این ضرب شست را وجود اقدس امام زمان(عج) به آنها نشان می‌دهد.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: الان آمریکا وحشتش گرفته است. تمام اتکایش به قدرت اتمی‌اش است. اینهایی که در یک هواپیمای بدون سرنشین این‌قدر پیچیده نفوذ کردند،‌ اگر آمریکا فردا بخواهد یک حمله اتمی بکند، خب اینها با این نفوذشان، آن بمب اتم را روی خاک سفید پیاده خواهند کرد.

وی ادامه داد: خبرگزاریهای دنیا به تحریک آمریکا منکر شدند و گفتند که هواپیما به دست ایرانی‌ها نیفتاده است. گفتند سقوط کرده، نابود شده، معلوم نیست چه شده است، خوشبختانه دیروز فیلم خبرگزاری نسیم از این هواپیمای سالم در دست نظامیان امام زمان(عج) رونمایی کرد، هرکس می‌خواهد برود روی پایگاه اطلاع‌رسانی Nasimonline.ir، هواپیما را ببیند که دست بچه‌های ماست. این را دیروز رونمایی کردند و فرمانده غیور هوا فضای سپاه پاسداران هم اعلام کرد، این هواپیما، سالم در دست ما هست، اگر کسی منکر است بیاید و ببیند.

امام جمعه مشهد گفت: چند سال پیش یک قایق تندروی آمریکایی به دست سپاهیان اسلام افتاد،‌ گفتند این قایق آن‌قدر فناوریش پیچیده است که کسی نمی‌تواند از آن استفاده کند. گفتند نمی‌شود اما ما امروز از آن قایقهای تندرو تولید انبوه کرده‌ایم و تحویل یگان دریایی سپاه پاسداران و نیرویی دریایی در خلیج فارس و دریان عمان داده‌ایم. حالا وقتی همین هواپیمای RQ – 170 شما، تولید ایران آمد و روی ناوگانهای شما در دریاهای دنیا پرواز کرد و از همه جنبشها و حرکات شما برای دستگاههای اطلاعاتی ما عکسبرداری کرد، می‌فهمید که این هم می‌شود.

وی با تضرع و استغاثه به درگاه خدا، خطاب به نمازگزاران جمعه، گفت: این مزد اشکهای شماست. این مزد یا حسین(ع) گفتن‌ها در این مملکت بود. آقا بقیه‌الله(عج) بنا دارند اجر شما را نقد بدهند، همین‌جا می‌دهند اجر و مزد را. این مزد توسلهای شما به ائمه اطهار(ع) و اشک‌ریختنها برای مظلومیت سید‌الشهداء(ع) و عزیزان ایشان بود. چون شما با امام زمان(عج) هم‌ناله شدید، امام زمان(عج) مزد و اجر را دادند. بدون این هم ما هم‌ناله هستیم.

/212

 

کد خبر 188472

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =