انتشارات سوره مهر به زودی 10 عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس را تجدید چاپ می‌کند که کتاب «دا» با چاپ 141 در میان این عناوین قرار دارد. <BR>

به گزارش خبرآنلاین، «حرمان هور» نوشته علیرضا کمری، «دا» نوشته سید اعظم حسینی، «در کوچه‌های خرمشهر» نوشته مریم شانکی و «کفش‌های سرگردان» نوشته سهیل فرجام‌فر از دیگر کتاب‌هایی هستند که توسط انتشارات سوره مهر تجدید چاپ خواهند شد.

 

 

از کتاب‌های دیگری که برای چاپ مجدد راهی چاپخانه شده‌اند، می‌توان به «نامه‌های فهیمه» اثر علیرضا کمری،‌ «آخرین شلیک» از سید قاسم یاحسینی،‌ «جنگ پابرهنه»‌ از رحیم مخدومی، «فرمانده من» از جمعی از نویسندگان، «کنار رود خین» از اشرف السادات مساوات و «مهمان صخره‌ها» از راحله صبوری اشاره کرد.

 

در این میان کتاب «دا» با داشتن نوبت یکصد و چهل و یکم و «فرمانده من» با پنجاه و دومین نوبت چاپ، بیشترین تعداد تجدید چاپ را از آن خود کرده‌اند. کتاب‌های مذکور تا یک ماه آینده راهی بازار خواهند شد.

 

 

کتاب دا خاطرات سیده زهرا حسینی از روزهای سقوط خرمشهر در جنگ تحمیلی است. زهرا حسینی که در آن هنگام دختری هفده ساله بود،‌ خود را در وسط ماجرا یافت. همین که اعلام کردند جسد شهدا در گورستان روی زمین مانده است، به یاری غسالان شتافت و با شهامت و مقاومت روحی کم‌نظیری در کار غسل و کفن و دفن شرکت کرد. به کارکنان گورستان غذا رساند، مردم را برای این کار بسیج کرد، امدادگری آموخت و در هر کاری که پیش می‌آمد، از امدادگری، زخم‌بندی، حمل مجروحان، تعمیر و آماده‌سازی اسلحه، پخت و پز و توزیع امکانات فعالیت داشت. تنها هدفش این بود که مفید باشد و به مردم خدمتی بکند. پدر و برادرش در جنگ خرمشهر شهید شدند و او با دست خود آنان را در گور نهاد. خواهر کوچک‌ترش را در کارها شرکت داد. در جریان دفاع از خرمشهر مجروح شد و ترکشی در نخاع او جای گرفت که پس از آن همیشه با اوست و ناگزیر از تحمل عوارض آن است...

 

 

ساکنان پایتخت برای تهیه این کتاب ها و سایر کتاب‌های سوره مهر کافیست با شماره 20- 88557016 سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ سام تماس بگیرند و کتاب را در محل کار یا منزل _ بدون هزینه ارسال _ دریافت کنند. سایر هموطنان از سراسر کشور نیز می توانند با پرداخت هزینه پستی، این کتاب را از طریق همین سامانه سفارش بدهند.


6060
 

کد خبر 189537

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =