کدام یک از گوشه‌های خانه شما برای دوستی، عشق یا موفقیت شغلی مناسب‌تر است؟ چگونه می‌توانید به کمک تابلوها‌، آویزها و گیاهان و جابجایی مبلمان و اثاثیه احساس راحتی بیش‌تری کنید و به هماهنگی و آرامش دست یابید؟

به گزارش خبرآنلاین، «فنگ شویی» (راهنمای علمی و کاربردی) با زیر عنوان «سالم زیستن با تعلیمات هارمونیک چینی» نوشته گئورگیا شوارتس با ترجمه ملیندا اسکندری در شاخه روانشناسی از سوی انتشارات ققنوس روانه بازار نشر شد.

ناشر در شرح کتاب آورده است: «آیا می‌دانید فنگ‌شویی چیست؟ اگر به آن علاقه‌مندید ولی تاکنون در خانه یا آپارتمانتان از این روش کهن چینی استفاده نکرده‌اید، این کتاب بهترین راهنمای شما خواهد بود. آیا تاکنون به این فکر افتاده‌اید که آپارتمانتان را به شکل و روش جدیدی تقسیم‌بندی کنید؟ آیا می‌دانید که هر محیطی انرژی مخصوص خود را دارد؟ با فنگ‌شویی که هنر و علم باستانی چینی برای زیستن هماهنگ با محیط است دیدگاه کاملاً متفاوتی فرا خواهید گرفت. در این تعلیمات ایده اصلی تأثیرگذاری متقابل عناصری است که بهره‌گیری عملی از انرژی محیط و زندگی را امکان‌پذیر می‌سازد. این کتاب راهنما به شکلی گویا و ساده تعلیمات تائوئیسم را عرضه می‌کند و تمایل اجرای آن‌ها را در چهاردیواری شخصی در شما بیدار می‌سازد. تئوری جهات هشتگانه، عناصر پنجگانه، یین و یانگ در نمونه‌های عینی ارائه شده‌اند. کدام یک از گوشه‌های خانه شما برای دوستی، عشق یا موفقیت شغلی مناسب‌تر است؟ چگونه می‌توانید به کمک تابلوها‌، آویزها و گیاهان و جابجایی مبلمان و اثاثیه احساس راحتی بیش‌تری کنید و به هماهنگی و آرامش دست یابید و روز به روز نیرو و انرژی بیش‌تری را برای محیط زندگیتان ذخیره کنید؟» کتاب پاسخی برای این پرسش هاست.

 

این کتاب با قیمت 6هزار تومان روانه بازار نشر شده است.

 


ساکنان تهران برای تهیه این کتاب کافیست با شماره 20- 88557016 سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ سام تماس بگیرند و آن را در محل کار یا منزل _ بدون هزینه ارسال _ دریافت کنند. باقی هموطنان نیز با پرداخت هزینه پستی می توانند این کتاب ها را تلفنی سفارش بدهند.


6060
 

کد خبر 224630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =