ایسنا نوشت:

در راستای برخورد قاطع با مفاسد اداری برای 3 مدیر سابق و 5 نفر از کارکنان یکی از سازمان‌های دولتی فارس در دادسرای عمومی و انقلاب شیراز کیفرخواست صادر شد.
در اطلاعیه دادگستری کل استان فارس چنین آمده است: این اقدام در راستای برخورد قاطع دستگاه قضایی با مفاسد اداری و با هدف سالم‌سازی سازمان‌ها و نهادهای دولتی انجام شده است.
طی این کیفرخواست، سه نفر از مدیران سابق شاغل در یکی از سازمان‌های استان فارس پس از تکمیل تحقیقات در داسرای شیراز به اتهام‌های اختلاس، تصرف غیرقانونی در اموال دولتی، تضییع حقوق و اموال دولتی، جعل و صدور گواهی خلاف واقع، تحت تعقیب کیفری قرار گرفته‌اند.
در حال حاضر دو نفر از متهمان پرونده با صدور قرار در بازداشت بسر می‌برند و سایر متهمان نیز با دستور قضایی و تودیع وثیقه مناسب آزاد هستند.
این پرونده اکنون در دادگاه جزایی شیراز در حال رسیدگی است که در صورت اثبات جرم این افراد در دادگاه و صدور حکم به محکومیت متهمان، طبق تبصره ماده 36 قانون مجازات اسلامی مراتب در رسانه‌ها، مطبوعات و جراید اطلاع‌رسانی خواهد شد.
45231

کد خبر 342372

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • احمدعمارلو A1 ۰۷:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۴
    26 2
    همچنان پرونده های دولت نهم ودهم( خدتمتگزارومهرورزوعدالت وهزاران عنوان دیگر)درحال روشدن است جالبه صداوسیمای ضرغامی کوچکترین اشاره ای به اینها نمی‌کند