برگزاری جلسه کمیته ستاد اقامه نماز در محل تعاون روستایی استان البرز

جلسه ای با حضورمدیر ستاد اقامه نماز استان البرز ، مدیر تعاون روستایی استان ، دبیر ستاد اقامه نماز تعاون روستایی استان البرزدر محل دفتر مدیریت استان تشکیل گردید.

به گزارش خبر آنلاین البرز، در این جلسه ابتدا مهندس شمس مدیر استان موضوعاتی در خصوص معرفی سازمان ، عملکرد ، اقدامات ، فعالیتها و وظایف سازمان را تشریح نمودند. 
وی در ادامه ضمن اظهار رضایتمندی از حضور بموقع همکاران در نمازجماعت اداره فرمود : تعاون روستایی استان البرز جزو اداراتی است که یک نماینده ولی فقیه مستقل در سازمان دارد و ارتباط ، همکاری و تعامل فی ما بین نماینده ولی فقیه و همکاران بسیار متعادل و هماهنگ است . 
در ادامه این نشست مدیر ستاد اقامه نماز گفت : ستاد اقامه نماز در سال 68 به دستور مقام معظم رهبری تشکیل و مهمترین مبحث آن درباره نماز بود و همچنین رهبر فرمودند : ما انقلاب کردیم که معنویت و اسلام در جامعه باشد ،لذا این ستاد می تواند در ترویج فرهنگ نماز نقش بسزایی داشته باشد .

حجت الاسلام والمسلمین سید اکبر موسوی خاطر نشان کرد : ستاد اقامه نماز در 5 مقوله نماز در ادارات ، مدارس ، کارخانه جات و نمازخانه های بین راهی و ترویج فرهنگ نماز گردیده است . خوشبختانه استان البرز تنها استانی است که در تمامی جاده های مواصلاتی آن نمازخانه وجود دارد .از جمله جاده چالوس زیباترین جاده دنیا دارای 7 نمازخانه ، کرج -تهران 4 نمازخانه ، کرج-قزوین 4 نمازخانه برای رفاه حال نمازگزاران و مسافران فراهم گردیده است .
موسوی افزود : تمامی ادارات استان دارای نمازخانه هستند و با وجود پیشرفت در برگزاری نمازجماعت و ساخت نمازخانه در ادارات باز هم تعداد اندکی در نمازجماعت حضور دارند که شاید یکی از دلایل آن عدم فعالیت و حضور کم رنگ مسئولین در نمازجماعت ادارات می باشد.
وی در ادامه تاکید کرد : باید به مبحث نماز در ادارات توجه ویژه ای گردد تا تمامی کارکنان و مسئولین در ادارات بیست دقیقه از زمان کاری خود را به این امر مهم و فرضیه الهی اختصاص و در نماز جماعت شرکت و حضور پررنگی داشته باشند.
در خاتمه حکم انتصاب مدیر تعاون روستایی که از طرف مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز به عنوان رییس شورای اقامه نماز در تعاون روستایی استان البرز منصوب شدند به ایشان اهدا گردید.

کد خبر 516526

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =