استاندار البرز و هیات اقتصادی عازم کشور روسیه/ پیش بینی انعقاد قراردادهای تجاری بین البرز  و ایوانوا

استاندار البرز در رأس هیاتی با سفر به کشور روسیه، توسعه همکاری های مشترک اقتصادی و سرمایه گذاری را محور مناسبات تجاری قرار خواهند داد.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از واحد خبر اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، "سیدحمیدطهائی" صبح دوشنبه به همراه هیاتی از رییسان و نمایندگان شرکت های اقتصادی، صنعتی، تجاری، کشاورزی، فنی و مهندسی در سفر به روسیه فرصت های سرمایه گذاری را بررسی خواهند کرد.

توسعه همکاری های مشترک اقتصادی و آغاز روابط تجاری با استان ایوانوا در غرب مسکو از محورهای این سفر بشمار می رود.

پیش بینی می شود در این سفر چهار روزه، تفاهم نامه های مشترک بین دو استان به امضاء رسد.

بازدید از چند واحد تولیدی و رایزنی برای شناخت فرصت های همکاری در استان ایوانوا و شهر مسکو، دیدار با همتایان روسی از دیگر برنامه های هیات اعزامی استان البرز به کشور روسیه اعلام شده است.
این هیات در نمایشگاه بین المللی حلال مسکو که از روز پنجشنبه نیز آغاز می شود حضور پیدا خواهند کرد و رایزنی با نمایندگان شرکت های مختلف حاضر در نمایشگاه با هدف صادرات محصولات و تبادل تجربیات خواهند داشت.

ایران و روسیه افزون بر برنامه ریزی کلان برای افزایش ارزش روابط تجاری بین دو کشور، برنامه همکاری های بیشتر اقتصادی بین استانی را نیز در نقشه راه توسعه مناسبات گنجانده اند تا براساس آن حجم روابط تجاری از سالانه دو میلیار دلار کنونی در آینده ای نزدیک به 10 میلیارد دلار افزایش یابد.

 

کد خبر 541398

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =