ملت ایران در جنگ اقتصادی نیز پیروز خواهد شد

استاندارالبرز با گرامیداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و معجزه خواندن این پیروزی بزرگ، گفت: ملت مسلمان و قهرمان ایران همانطور که هشت سال دفاع مقدس را با کمترین تجهیزات نظامی با موفقیت پشت سر گذاشت، امروز نیز در جنگ اقتصادی پیروزمیدان خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، "سیدحمیدطهائی"روز دوشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان البرز به مناسبت سالروز فتح خرمشهردر امامزاده محمد(ع) کرج برگزار شد، افزود: دشمن بعثی با حمایت قدرت های بزرگ جهانی در سال 59 جنگی نابرابر بر ایران اسلامی تحمیل کرد و بخشی از شهرهای کشورمان رابه اشغال درآورد.

وی ادامه داد: درآن زمان انقلاب اسلامی تازه شکل گرفته بود و سازوکار نظامی ما با دشمن تا دندان مسلح همخوانی نداشت.

طهائی گفت: با این اوصاف لطف خداوند دشمن مورد حمایت استکبار جهانی را در خرمشهر به شکست کشاند و ملت مسلمان و ولایتمدار ایران از معجزه ای بزرگ بهره مند شد.

استاندار البرز بیان داشت: دشمن درآن زمان با تجهیزات کامل به جنگ با ایران پرداخت اما به رغم محدودیت تجهیزات نظامی رزمندگان پرافتخار اسلام پیروز میدان شدند.

وی خاطرنشان کرد: خرمشهر با مظلومیت اسیر دشمن شد و دشمن با افتخار به دنبال پیروزی های بعدی بود.

استاندار گفت : به دنبال این پیروزی عظیم دشمن عقب نشینی کرد و این مهم همیشه رمز پیروزی انقلاب اسلامی است .

طهائی افزود: دشمن امروز جنگ را تغییر داده و جنگ اقتصادی بوجودآورده که ما نیز با تجربه گذشته و ایمان به خدا همواره پیروز میدان خواهیم بود.

وی یادآورشد: اکنون حصر اقتصادی شکسته شده و تلاش براین است که امسال که مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام گذاری کردند بتوانیم به برکت خون شهدا دراین میدان پیروز شویم .

درپایان این آیین گلزار شهدای امام زاده محمد (ع) کرج با حضور مسئولان استان البرز وخانواده معظم شهدا گلباران شد.

 

کد خبر 539310

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =