پزشکیان: بروز فاجعه انسانی در عصر الکترونیک قابل قبول نیست

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی بروز فاجعه ی انسانی در عصر الکترونیک را غیر قابل قبول خواند و گفت: مجلس در پیگیری موضوع و شناسایی و برخورد با مقصران حادثه ی تلخ قطار تبریز – مشهد از حق مردم کوتاه نمی آید.

به گزارش خبرآنلاین، مسعود پزشکیان که برای پیگیری موضوع حادثه قطار و همدردی با بازماندگان، به مشهد سفر کرده است با تولیت آستان قدس رضوی دیدار و در خصوص حادثه ی اخیر به تبادل نظر پرداخت.

پزشکیان با اظهار تاسف از حادثه تلخ تصادف قطار تبریز - مشهد و جان‌باختن برخی از هموطنان عزیز کشور و آذربایجان در این حادثه با اشاره به حضور روز گذشته خود در خانه یکی از جان‌باختگان این حادثه در تبریز، گفت: همدری و اظهار تاسف تنها بخشی از کاری است که می‌توان با خانواده‌های داغ‌دیده داشت چرا که مصیبت وارده بسیار سنگین است.

وی افزود: این اصلا قابل قبول نیست که بخاطر سومدیریت و خطای انسانی در این زمان و با وجود این همه تجهیزات الکترونیکی و راهبری، یک چنین فاجعه‌ایی اتفاق بیافتد!

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته توسط نمایندگان و مسئولین جهت شناسایی و تشخیص هویت جان‌باختگان این حادثه گفت: به شدت پیگیر این هستیم که عوامل اصلی این فاجعه مشخص شود و با شروع مجلس، حتما تصمیمات مقتضی نیز صورت خواهد پذیرفت.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی(ع) نیز در این دیدار با اظهار تاسف و ناراحتی از وقوع این حادثه، به بیان کارهای انجام‌گرفته توسط آن مجموعه برای بازماندگان این حادثه پرداخت و گفت: من نیز به نوبه خود، این ضایعه عظیم را به شما به عنوان نماینده مردم آذربایجان تسلیت می‌گویم.

۴۶

کد خبر 606714

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =