به گزارش ایرنا: دبیر کل اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی استان البرز گفت که هیات تجاری به سرپرستی بگو کوتیچ نخست وزیر ایالت کانتون توزلا این کشور روز دوشنبه 25 بهمن ماه جاری به البرز می آید.

مسعود قاسمی با اعلام این خبر افزود: این هیات برای دومین بار با هدف شناخت ساختارهای اقتصادی و تعامل تجاری بیشتر با فعالان اقتصادی استان البرز به ایران سفر خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: استان البرز از قابلیت ها و پتانسیل های صنعتی و تجاری بسیاری برخوردار است که بوسنی هرزگوین می تواند در آن مشارکت داشته باشد.
قاسمی تاکید کرد: با نگاه به روابط سنتی و فرهنگی بین دو کشور می‌توانیم روابط اقتصادی دو جانبه را توسعه دهیم.
وی اظهار کرد: اعزام و پذیرش هیات های تجاری بستر مناسب را برای توسعه هر چه بیشتر صادرات فراهم خواهد کرد.
وی، برگزاری نشست های تخصصی بین تجار و بازرگانان البرز و بوسنی هرزگوین و انعقاد تفاهم نامه همکاری از جمله برنامه های سفر این هیات تجاری به استان البرز است.
وی اظهار کرد: از مسئولان و کارشناسان چند شرکت که در زمینه های فلزات، چوب، زغال چوب، بخاری، پلاستیک و مصنوعات مرتبط، مواد غذایی، خودرو و قطعات خودرو، نساجی، محصولات نفتی و مشتقات، تولید ماسه پلاستیکی، ساختمان و ساخت و ساز، برگزاری نمایشگاه فعالیت دارند هیات تجاری بوسنی هرزگوین به استان البرز را همراهی می کنند.
پس از توافق برجام تاکنون هیات های اوکراین، بوسنی، ایتالیا، کرواسی، لهستان، فرانسه و استونی با هدف توسعه روابط تجاری به استان البرز سفر کرده اند.

46

کد خبر 634365

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =