ایلنا نوشت: رییس فراکسیون امید و معاون اول رییس جمهور در دو جلسه مجزا از رفع مطالبات مردم گفتند.

محمدرضا عارف در نشست مشترک مجمع نمایندگان تهران و منتخبان شورای شهر تهران اعلام کرد: اعتماد مردم را سرمایه اصلی خودمان می‌دانیم و قطعا آنچه برای همه ما مهم است حفظ این سرمایه است و برای انجام این مهم باید پاسخ مطالبات مردم را بدهیم.

رییس مجمع نمایندگان تهران تاکید کرد: در ۲۲ مرکز استان، لیست امید اکثریت شورا را در اختیار دارد و در این میان در تعداد زیادی از شهرها نیز همچون تهران به طور کامل به پیروزی رسیدیم.

او گفت: امیدواریم پس از همکاری دوجانبه مجمع نمایندگان و شورای شهر، به سمت همکاری چهارجانبه میان مجمع نمایندگان، شورای شهر، استانداری و شهرداری تهران حرکت کنیم.

نگاه ویژه دولت دوازدهم به دانشگاه‌ها

اسحاق جهانگیری نیز در جلسه دیدار انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها از نگاه ویژه دولت دوازدهم به دانشگاه و دانشگاهیان خبر داد و گفت: در دولت یازدهم نیز سعی شد ارتباط میان دولت و دانشگاه بیشتر شود و ظرفیت علمی و فکری دانشگاه‌ها در توسعه و پیشبرد برنامه‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

معاون اول رییس جمهور افزود: دولت از دانش، تجربیات و پیشنهادات دانشگاهیان در زمینه های مختلف استقبال می کند و همواره در تصمیم‌گیری‌ها و سیاستگذاری‌ها خود را نیازمند مشورت با صاحبنظران و اصحاب فکر و اندیشه می‌داند.

27212

کد خبر 676341

برچسب‌ها