تیتر سه وبلاگ‌ها

 • درباره تغییر نام خیابان «شجریان» به «فخری زاده»

  درباره تغییر نام خیابان «شجریان» به «فخری زاده»

  در خبرها آمده بود که گروهی از مردم در حرکتی خود جوش و بدون هیچ گونه مزاحمتی نسبت به تغییر نام یکی از خیابانهای تهران از "شجریان" به "فخری زاده" اقدام نموده اند.

 • قانون جرایم رانندگی و شرایط کرونایی مردم

  قانون جرایم رانندگی و شرایط کرونایی مردم

  مستحضر باشید طبق صریح ماده 4 قانون نحوه جرایم رانندگی، پلیس راهنمایی و رانندگی ملزم می باشد تا نسبت به اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مالک وسیله ی نقلیه از ثبت شدن تخلف او در سامانه های الکترونیکی اقدام نماید.

 • گفتگو محور شویم

  گفتگو محور شویم

  برای حفظ روابط اجتماعی ، یافتن دوستان ماندگار ، حل کردن مشکلات بسیاری که نوعا در نگاه اول جنگ آورانه و بدور از منطق و مذاکره قابل حل نمود می کنند، باید بیاموزیم تا بتوانیم از هنر گفتگو برای بهتر شدن حالمان و حل مشکلاتمان و رسیدن به مسیر تعالی استفاده کنیم.

 • از وابستگی رها شویم

  از وابستگی رها شویم

  انسان هر چند توان زندگی فردی را به سختی دارد، اما عملا موجودی اجتماعی است و فرآیند رشد خود را در مواجهه با جامعه ی خود متصور است، از همین رو ما تلاش می کنیم تا دیگران را خشنود کنیم و این از جمله بدیهیات یک زندگی اجتماعی سالم است.

 • پرتاب شد یا پرتاب کرد!؟

  پرتاب شد یا پرتاب کرد!؟

  اینکه مبارزه با فساد، برای بقای یک ملت و نظام حاکمیتی آن از نان شب واجب تر است، بنظر سخن بیراهی نیست.

 • کدام نگاه در تصمیمات مدیران ارشد فسادگریزتر است؟

  کدام نگاه در تصمیمات مدیران ارشد فسادگریزتر است؟

  تخلفات در قوه ی قضائیه که خود نمک بر گندزدایی دیگر قوا می باشد، باید با حساسیت و جدیت و شتاب بیشتری و شاید حتی در ساختاری خارج از خود قوه قضائیه، امر به رسیدگی شود.

 • جناب دیوان محاسبات شما چرا ؟!

  جناب دیوان محاسبات شما چرا ؟!

  مقدمتا معروضم که در ایام شباب و در اوایل شروع کار حرفه ای، در استخدام یکی از بزرگترین شرکتهای خصوصی وابسته به یکی از بانکهای بزرگ کشور بودم؛

 • تحقق عدالت بر پایه محبت و احسان

  تحقق عدالت بر پایه محبت و احسان

  در خبرهای منتشره در سایت های خبری تاریخ 24 فروردین ماه یک خبر جالب در وانفسای التهاب جامعه بخاطر شرایط تحمیلی ویروس کرونا، منتشر شد.