نوجوانان دورنا، گنبدی‌ها را غافلگیر کردند/ شهرداری ارومیه به صدرنشین باخت

هفته هجدهم لیگ برتر والیبال برگزار شد و دورنا ارومیه (تیم ملی نوجوانان) برابر شهرداری گنبد به برتری دست یافت و شهرداری ارومیه در ورامین برابر صدرنشین لیگ شکست خورد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، هفته هجدهم لیگ برتر والیبال عصر یکشنبه ۲۳‌دی‌ماه برگزار شد.

انگیزه نوجوانان، گنبدی‌ها را غافلگیر کرد

در سالن غدیر (دورنالاریوواسی) ارومیه و در حضور بیش از ۵۰۰ تماشاگر، تیم دورنا با ارائه نمایشی بی‌نقض و فراتر از انتظار در ۳ ست پیاپی شهرداری گنبد را شکست داد تا زنگ خطر برای نماینده گنبد برای صعود بی دردسر به پلی‌آف به صدا درآید.
در این مسابقه، دورنایی‌ها موفق شدند با نتایج ۳۱-۲۹، ۲۵-۲۰ و ۲۹-۲۷ میهمان گنبدی خود را با شکست رهسپار کنند تا اولین برد فصل خود را نیز کسب کنند.

لیگ برتر والیبال

کمی تجربه دورنا نسبت به سایر تیم‌ها باعث شکست‌های ما بود

محمد وکیلی سرمربی تیم دورنا بعد از کسب اولین برد نوجوانان باانگیزه تیمش گفت: در بازی امروز نشان دادیم که گرچه از نظر تجربه از تیم‌های دیگر ضعیف‌تر هستیم ولی حمایت تماشاگران و انگیزه جوانی می‌تواند باعث کسب برد شود و نتیجه امروز را به هواداران تبریک می‌گویم.
وی ادامه‌داد: این تیم با حمایت می‌تواند در ادامه این فصل و فصول آینده عملکردی فراتر داشته باشد و بدرخشد.
سرمربی تیم دورنا اضافه کرد: یکی از مشکلات تیم، کمبود تجربه بود که باعث می‌شد در امتیازات حساس برابر حریفان شکست بخوریم درحالیکه عملکرد بازیکنان، مربیان تیم‌های دیگر را به تحسین واداشته و ما نیز باید بدانیم فصل آتی تنها برای کسب تجربه این بازیکنان است.
وکیلی گفت: نسبت به اوایل فصل تیم ما پیشرفت بسیار خوبی داشته و هفته به هفته هماهنگ‌تر شده و امیدواریم بتوانیم با حفظ تیم در سال‌های آینده نتایج درخشان‌تری کسب کنیم.

شهرداری ارومیه در ورامین به صدرنشین باخت

اما در ورامین، تیم شهرداری ارومیه نتوانست امتیازی از صدرنشین بگیرد و ۳ بر یک به شهرداری ورامین باخت.
در این دیدار، نماینده ورامین، ست‌های اول، دوم و چهارم را با امتیازات ۲۵-۲۱، ۲۵-۲۱ و ۲۵-۲۲ برد و تنها در ست سوم ۲۵-۲۱ به شهرداری ارومیه باخت.
با این نتیجه شهرداری ورامین ۱۵ برده شد و از هم‌اکنون صعود خود به پلی‌آف را قطعی کرد و شهرداری ارومیه با ۳ برد شانس اندکی برای رفتن به مرحله بعد دارد.

برنامه هفته آینده

در هفته نوزدهم، شهرداری ارومیه در مشهد به مصاف پیام خراسان خواهد رفت و تیم دورنا استراحت خواهد کرد.

۴۶

کد خبر 1222157

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =