شکست دوباره نمایندگان والیبال ارومیه در لیگ برتر والیبال/ حذف قطعی شهرداری ارومیه از راه‌یابی به پلی‌آف

در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر والیبال، امروز چهارشنبه ۶ دیدار برگزار شد که طی آن تیم‌های شهرداری و دورنا با شکست از حریفان خود، شانس صعود به مرحله پلی‌آف را از دست دادند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، لیگ برتر والیبال، هفته بیست‌ودوم خود را نیز پشت سر گذاشت.

نوزدهمین شکست دورنا این‌بار در مشهد
در مشهد و در مصاف تیم‌های پیام خراسان و دورنا ارومیه، میزبان با نتیجه ۳ بر یک نماینده ارومیه را شکست داد.
در این مسابقه بازیکنان پیام در ست‌های اول، سوم و چهارم با امتیازات ۲۵-۱۶، ۲۵-۱۸ و ۲۵-۲۰ برابر نماینده ارومیه پیروز شدند و تنها در ست دوم برابر نوجوانان دورنا ۲۶ بر ۲۴ شکست را پذیرفتند.
با این نتیجه تیم پیام خراسان همچنان در رتبه چهارم و تیم دورنا ارومیه با یک برد در انتهای جدول باقی ماندند.

امیدهای شهرداری برای صعود رنگ باخت / سرمربی سوم به زمین سخت رسید
اما در ارومیه، تیم شهرداری برابر خاتم اردکان قرار گرفت و در پایان با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد نتیجه‌ای که حکم به حذف قطعی نماینده ارومیه از صعود به پلی‌آف داد.
در این دیدار، نماینده اردکان در ست‌های اول، دوم و چهارم با امتیازات ۲۵-۱۷، ۲۵-۲۰ و ۲۵-۲۰ از آن خود کرد و شهرداری تنها در ست سوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ حریف خود را شکست داد.
با نتیجه بدست آمده، تیم خاتم اردکان قهرمان آسیا ۱۴ برده شد و کماکان رتبه سوم جدول را در اختیار گرفت و شهرداری ارومیه با ۵ برد و با توجه به برد امروز فولادسیرجان ایرانیان و سایپا، با قرارگیری در رده یازدهم، شانس خود برای راه‌یابی به مرحله حذفی (پلی‌آف) را از دست داد تا هواداران این تیم با ناراحتی، سالن را ترک کنند.

برنامه هفته آینده
اما در هفته بیست‌وسوم، دورنا ارومیه میزبان شهرداری تبریز خواهد بود و شهرداری ارومیه در تهران با عقاب نهاجا دیدار خواهدکرد.

46

کد خبر 1227473

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =