واحد تولیدی تلفن همراه و تبلت در ارومیه راه‌اندازی شد

سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان‌غربی از راه‌اندازی یک واحد تولیدی تلفن‌همراه و تبلت در شهر ارومیه با ظرفیت سالانه ۱۰۰ هزار دستگاه گوشی تلفن همراه و ۲۰ هزار دستگاه تبلت خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی و به نقل از سایت صمت استان، محمد دهقان گفت: برای اولین بار در استان واحد تولیدی گوشی تلفن همراه و تبلت با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان ارومیه راه‌ اندازی شد.

دهقان در بازدید از این واحد بیان کرد: این واحد با حجم سرمایه گذاری ۸ هزار میلیون ریال در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۸۶ متر مربع ایجاد و راه اندازی شده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی در ادامه گفت: با راه اندازی این واحد تولیدی زمینه اشتغال مستقیم برای ۱۴ نفر مهیا گردید.

وی در ادامه عنوان کرد: ظرفیت این واحد تولیدی سالانه ۱۰۰ هزار دستگاه گوشی تلفن همراه و ۲۰ هزار دستگاه تبلت می باشد و درآینده نزدیک نسبت به توسعه واحد اقدام خواهد شد.

دهقان ضمن تاکید بر اینکه کشور نیازمند راه اندازی واحد های دانش بنیان است اظهار داشت: با راه اندازی واحدهای دانش بنیان زمینه اشتغال پایدار برای فارغ التحصیلان دانشگاه های فنی فرآهم شده و نیاز کشور به واردات محصولات الکترونیکی نیز تامین می شود.

وی دراین بازدید عنوان کرد: توجه به کیفیت و بروز بودن محصولات و همچنین مناسب بودن قیمت تمام شده محصول برای مصرف کننده نسبت به محصولات مشابه وارداتی تضمین بقاء تولید خواهد بود.

46

کد خبر 1291468

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =