توزیع نوشت‌افزار در مدارس مناطق کم‌برخوردار از محل صرفه‌جویی چاپ قبوض کاغذی برق

مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان‌غربی از توزیع نوشت افزارهای تهیه شده در مدارس مناطق کم‌برخوردار شهر ارومیه از محل صرفه‌جویی در هزینه چاپ قبوض کاغذی برق خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، همزمان با آئین نمادین آغاز سال تحصیلی جدید، مدیرعامل و معاونان شرکت توزیع نیروی برق استان، توزیع نوشت‌افزار بین دانش‌آموزان مناطق کمتربرخوردار شهرستان ارومیه، از محل صرفه‌جویی در هزینه چاپ قبوض کاغذی برق آغاز شد.
اکبر حسن‌بکلو در تشریح این خبر به خبرنگاران گفت: از محل صرفه‌جویی هزینه چاپ قبوض کاغذی، تعداد ۲۵۰۰ بسته نوشت‌افزار در این استان تامین شده است.
وی با یادآوری اینکه توزیع لوازم‌التحریر اقدامی هماهنگ و یکپارچه بوده که توسط شرکت توانیر برنامه‌ریزی شده و شرکت‌های توزیع آن را اجرایی کرده‌اند، گفت: در اولین روز از مهر و همزمان با بازگشایی مدارس، کار توزیع نوشت‌افزارهای تهیه شده بین دانش‌آموزان مناطق کمتر برخوردار استان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و به شکل نمادین در چند مدرسه اجرایی شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان‌غربی یادآور شد: براساس اطلاع‌رسانی های انجام شده، از اول مهرماه، قبوض کاغذی تمام مشترکان برق سراسر کشور حذف و قبض سبز جایگزین آن خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: حذف قبوض کاغذی علاوه بر کمک به حفظ محیط‌زیست به دلیل کاهش مصرف کاغذ، در هزینه‌های جاری صنعت برق هم تاثیرگذار خواهدبود به طوریکه از محل صرفه‌جویی هزینه صدور قبوض کاغذی، امکان تامین ۱۰۰ هزار بسته لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان بی بضاعت سراسر کشور فراهم شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان‌غربی گفت : طرح حذف قبوض کاغذی تاکنون در ۲۱ مدیریت این شرکت، بالغ بر ۹۶ درصد پیشرفت داشته است.

46

کد خبر 1303184

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =