روایتی از ثانیه‌های حساس مرگ و زندگی در تلویزیون

تازه‌ترین قسمت برنامه «به اضافه مستند» با نمایش فیلم «ثانیه‌ها» به کارگردانی مژگان صیادی به فعالیت تیم‌های عملیاتی اورژانس می‌پردازد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند»، به پخش و بررسی مستند «ثانیه‌ها» به کارگردانی مژگان صیادی اختصاص دارد که از شبکه مستند پخش خواهد شد.

در این قسمت و پس از پخش فیلم، مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور و مژگان صیادی کارگردان مستند «ثانیه‌ها» مهمان برنامه خواهند بود و به بررسی خدمات‌رسانی اورژانس به بیماران می‌پردازند. همچنین بسیاری از سوالات مردمی در مورد دلایل دیر رسیدن آمبولانس‌ها یا حمل اشخاصی به غیر از بیماران پاسخ داده می‌شود. علاوه بر این، محمدتقی فهیم و سعید قطبی‌زاده به نقد و بررسی فرمی این مستند می پردازند.

مستند «ثانیه‌ها»، روایتی صریح و جذاب از همراه شدن با تیم‌های عملیاتی اورژانس است و نقش ثانیه‌های حیاتی بین مرگ و زندگی شهروندان را در موقعیت‌های مختلف به تصویر می‌کشد. همچنین زندگی ۲ تکنسین اورژانس و تاثیر شغل پرخطر و پراسترس آنان بر خانوادگی‌شان به نمایش در می‌آید. در بخش دیگری از این فیلم مستند ضرورت نیاز به اورژانس در دهه ۵۰ تا به امروز در کلانشهر تهران مورد بررسی قرار گرفته و فعالیت‌های نیروهای امدادی، پیشرفت‌ها و چالش‌های پیشروی این سازمان روایت می‌شود.

این برنامه روز سه‌شنبه ۷ آبان‌ ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۸ آبان ساعت ۹ و جمعه ۱۰ آبان ساعت ۱۳:۳۰ است.

۵۷۲۴۳

کد خبر 1314995

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =