امنیت کشور را مدیون خون شهدا هستیم

استاندارقزوین گفت: امنیت امروز کشور را مدیون خون شهدا هستیم و باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات و دغدغه‌های آنها به کار بگیریم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی‌پور، استاندار قزوین در نشست امضای تفاهم نامه تامین زمین برای ساخت مسکن و ساماندهی اشتغال و کارآفرینی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان که با حضور سعید اوحدی معاون رییس‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در استانداری قزوین برگزار شد، گفت: اگر امروز کشور ما در برابر ظلم و ستم با اقتدار ایستاده و استکبار جهانی را به زانو در آورده است، مدیون خانواده شهدا و ایثارگران هستیم.
جمالی‌پور بیان کرد: دولت با همه شرایط و سختی‌های مالی، بیشترین کمک را به خانواده معظم شهدا در مقایسه با اتفاقات و شرایط مالی گذشته داشته و با کمک‌های دولتی، بخشی از مطالبات عقب مانده خانواده شهدا را پرداخت کرده است.
استاندار قزوین گفت: حوزه مسکن خانواده شهدا نیز طی چند ماه اخیر با حضور آقای اوحدی به عنوان یک دغدغه جدی مورد پیگیری قرار گرفته است و امیدواریم در مدت باقی مانده دولت با کمک وزارت راه و شهرسازی اقدامات خوبی در این زمینه صورت گیرد.
او بیان کرد: ما در استان تمامی اختیارات خود را در اختیار آقای اوحدی قرار می‌دهیم و معاونان و مدیران کل استان حتما در این زمینه کمک می کنند.
جمالی پور افزود: اگر حوزه ایثار و شهادت در کشور ضعیف شود یقینا آسیب وارده به مملکت جدی است.
این مقام مسئول تایید کرد: ما در این حوزه در خدمت معاون رییس جمهوری هستیم و برای رفع برخی از مشکلات مانند تغییرات کاربری اراضی و اتصال آنها به نواحی شهری نیازمند کمک ایشان هستیم و امیدواریم با امضای این تفاهم نامه در همین دولت نیاز خانواده ایثارگران را در حوزه مسکن مرتفع کنیم.

کد خبر 1454299

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =