احمد مهرنیا از پایان نگارش کتاب خاطرات «اسارت کوتاه مدت خلبان، محمد غلام حسینی» خبر داد و گفت: این کتاب بسیار جذاب و خواندنی است و معتقدم این کتاب خاطرات در نمایشگاه کتاب مورد استقبال مخاطبان قرار خواهد گرفت.

احمد مهرنیا که پیش از این، کتاب «حمله هوایی به الولید» و مجموعه خاطرات و زندگی‌نامه خلبانان جنگ تحمیلی با عنوان «55 ستاره» را به نگارش درآورده است از نگارش کتاب خاطرات «اسارت کوتاه مدت سرهنگ خلبان، محمدغلام‌حسینی» در خاک ایران خبر داد و به ایکنا گفت: این کتاب با روایت خاطرات خود خلبان غلام حسینی و به قلم «راحله صبوری» در نمایشگاه کتاب عرضه خواهد شد.

این نویسنده با بیان اینکه این کتاب خاطرات به اسارت خلبان غلام‌حسینی به دست حزب دموکرات کردستان در زمان جنگ تحمیلی می‌پردازد، افزود: این خلبان جانباز کشورمان در زمان جنگ تحمیلی به اجبار در خاک خودمان و در کردستان فرود می‌آید و به دست حزب دموکرات به مدت 4 ماه اسیر می‌شود و خاطرات وی در این120 روز روایتگر یک داستان جذاب اما تلخ می‌شود.

مهرنیا تصریح کرد: مصاحبه اولیه این کتاب را خودم انجام دادم و سپس تدوین و نگارش کتاب به راحله صبوری سپرده شد. ویراستاری کتاب نیز توسط من به اتمام رسیده و انتشارات سوره مهر این اثر را منتشر می‌‌کند.

وی با اشاره به خاطرات بسیار جذاب اما تلخ سرهنگ خلبان غلام حسینی در اسارت، گفت: معتقدم این کتاب خاطرات در بازار نشر در ارتباط با جذب مخاطب، همتراز کتاب «دا» خواهد شد و البته در آثاری که درباره نیروی هوایی و خلبانان کار شده، این اثر با استقبال بیشتری مواجه می‌شود.

191/60

کد خبر 145515

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =