۰ نفر
۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
سرای محله محمدشهر افتتاح شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در حاشیه مراسم افتتاحیه سرای محله محمدشهر گفت: باز آفرینی شهری به عنوان فعالیتی مداخله‌گرایانه که بخش‌های مختلف از دولتی گرفته تا خصوصی و مردمی را درگیر می‌کند توانایی اعمال تغییرات اساسی را در ساختار محلات هدف دارد و موجب تغییرات مثبت کالبدی، اقتصادی، اجتماعی، محیطی و فرهنگی در منطقه می شود.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛  «علی درویش پور» شهرداری محمدشهر را یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه بازآفرینی شهری دانست و افزود: اقدامات خوبی از سوی مدیریت شهری محمدشهر با همکاری اداره کل راه و شهرسازی صورت گرفته که استمرار آن تا رسیدن به اهداف تعیین شده مورد انتظار است.

وی ادامه داد: باز آفرینی شهری روشی برای بسیج تلاش‌های جمعی و زمینه‌سازی برای توافق بر روی راه‌حل‌های برای تعیین سیاست‌ها و فعالیت‌های طراحی شده به قصدِ بهبودِ شرایط مناطق شهری و توسعه‌ی ساختارهای سازمانی لازم برای نیل به اهداف است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در مورد سرای محله محمدشهر خاطر نشان کرد: این مجموعه با همت شهردای محمدشهر و مساعدت راه و شهرسازی با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و موجب ارتقای اجتماعی، فرهنگی و ورزشی این منطقه خواهد شد.

لازم به ذکر است پس از این مراسم پروژه روشنایی بلوار سردار سلیمانی محمدشهر با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، شهردار و اعضای شورای اسلامی محمدشهر به بهره برداری رسید.

46

کد خبر 1455314

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =