۴۶ فوت کرونا در اصفهان در ۲۴ساعت گذشته/افزایش صعودی فوتی های کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی دو و ۱۲۷ مورد جدید ابتلا به کرونا، نسبت به افزایش موارد فوتی کرونا در استان اصفهان ابراز نگرانی کرد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به وضعیت بحرانی و افزایش فوتی های کرونا در اصفهان اظهار داشت: در شبانه روز گذشته ۴۶ نفر دراثر کرونا فوت شده اند که این روند تا یک ماه آینده افزایشی است. 

وی افزود: کماکان وضعیت ابتلا و بستری کرونا دراصفهان صعودی است و در شبانه روز گذشته بیشترین تعداد بستری های کرونا دراصفهان را داشتیم؛ شهروندان نسبت به وضعیت سلامت خود حساس باشند و دستورالعمل های بهداشتی را جدی بگیرند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تصریح کرد: تمام بیمارستانهای استان اصفهان درگیر کرونا است و به مرز تکمیل شدن نزدیک هستند. دو سوم هر بیمارستانی در استان اصفهان به بیماران کرونایی اختصاص یافته است. 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: در شبانه روز گذشته از پنج هزار و ۱۳۲ بیمار مشکوک به کرونا دو هزار و ۱۲۷مورد قطعی شناسایی شد و ۳۶۷ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۲۹۸ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز دو هزار و ۳۹۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۳۶۵ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۴۶ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته۲۶ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است.  

46

کد خبر 1506498

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =