موردی از ابتلا به کرونا هندی در اصفهان نداشتیم/شناسایی ۱۰۳۰ بیمار جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در شبانه روز گذشته هزار و ۳۰ مورد جدید کرونا شناسایی شده است و ۲۶ نفر هم جان باخته اند.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، آرش نجیمی با اشاره به اینکه هنوز موردی از ابتلا به کرونا هندی در اصفهان مشاهده نشده است، اظهار کرد: در شبانه روز گذشته از سه هزار و ۱۳۳ بیمار مشکوک به کرونا یک هزار و ۳۰ مورد قطعی شناسایی شد و ۲۴۵ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۲۹۰ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز یک هزار و ۷۶۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۳۴۶ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۲۶ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته ۱۸ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است. 

48

کد خبر 1514175

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =