ایرنا نوشت:

 برخورد بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه کامیون حامل بتون در بزرگراه آزادگان تهران دو کشته و 36 زخمی برجا گذاشت. این حادثه هنگامی رخ داد که راننده کامیون به نام 'جعفر' 49 ساله به دلیل بروز نقص فنی در چرخ عقب کامیون در حال جک زدن بود که ناگهان یک دستگاه اتوبوس از راه رسید و به شدت با قسمت عقب کامیون برخورد کرد.
ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 در ساعت 10:04صبح امروز (جمعه)، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 20و 59 و گروه نجات 8 را همزمان به محل حادثه در مسیر جنوب به شمال بزرگراه آزادگان، نرسیده به پل بلوار شهید لشگری اعزام کرد. ' فریدون خاوریان ' فرمانده آتش نشانان ایستگاه 20 که به اتفاق نیروهایش زودتر از بقیه امدادگران به محل حادثه رسیده بود، دراین باره گفت: بنا به اظهار شاهدان ظاهرا این اتوبوس با حدود 40 مسافر از شهریار به سمت میدان آزادی درحرکت بود که ناگهان در بزرگراه آزادگان با عقب یک کامیون میکسر که در کنار بزرگراه متوقف بود، برخورد کرد. وی افزود: شدت تصادف به قدری بود که راننده کامیون و نیز یک مسافر زن به نام 'سمیه ' 25 ساله که در صندلی جلوی اتوبوس نشسته بود، دردم جان سپردند.
این فرمانده عملیات آتش نشانی گفت: آتش نشانان اجساد کشته شدگان را از میان آهن پاره های اتوبوس و کامیون بیرون آورده و تحویل عوامل انتظامی دادند.
خاوریان همچنین گفت: با رسیدن چندین دستگاه آمبولانس اورژانس و اتوبوس سیار واحد اورژانس اقدامات درمانی اولیه برای کمک به مجروحین آغاز شد که البته اغلب سرنشینان به صورت سرپایی مداوا و مرخص شدند و آتش نشانان هم با ایمن سازی و پاکسازی محل حادثه، به ماموریت خود پایان دادند.
47282

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 180685

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =